Beata Tadla pół roku temu rozstała się z Jarosławem Kretem. Końcowi ich związku towarzyszył niemały skandal, jednak wygląda na to, że dziennikarce udało się już po tym pozbierać.

Beata Tadla w swoim życiu zawodowym bez wątpienia nie może narzekać na brak zajęć. Już kilkukrotnie zmieniała swoje miejsce zatrudnienia głównie pomiędzy stacją TVP oraz TVN. Również jej życie uczuciowe było pełne wzlotów i upadków. Dziennikarka dwa razy wyszła za mąż, a po rozpadzie drugiego małżeństwa związała się z Jarosławem Kretem, który jest jej kolegą po fachu.

Głównym prowodyrem ich rozstania okazał się Kret, który pożegnał się ze swoją partnerką na łamach jednego z tabloidów. W ten sposób pogrzebał wszystkie możliwości na ewentualny powrót ich związku. Jednak wszystko wskazuje na to, że Tadla się tym już nie przejmuje.

Beata Tadla ma nowego partnera

Jarosław Kret bardzo szybko pożałował tego, co zrobił i już jakiś czas później próbował ponownie wkupić się w łaski swojej byłej partnerki. Niestety jego starania spełzły na niczym, co w wypadku Beaty Tadli zaowocowało teraz zupełnie nowym związkiem.

Dziennikarka została ostatnio złapana na bardzo romantycznych chwilach wraz ze swoim nowym partnerem. Para widziana była w Sopocie, gdzie razem spędzili cały dzień. Oczywiście w takim mieście jak Sopot nie mogło obejść się bez romantycznego spaceru pod rękę na molu, ale para znalazła też czas na chwilę szaleństwa.

Zakochani wygłupiali się niczym dzieci, co pokazuje, że czują się w swoim towarzystwie bardzo swobodnie. Tadla wraz ze swoim nowym parterem zaszła również na kieliszek wina do jednej z restauracji. Bez wątpienia ten dzień był dla nich nad wyraz udany.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Te gwiazdy rzuciły alkohol! Jak pokonały nałóg?

Jednak nie nie można tego samego powiedzieć o Jarosławie Krecie, który według wielu internautów teraz pluje sobie w brodę, przeklinając jedną ze swoich najgorszych decyzji w życiu. Dodatkowym sztychem zadanym prezenterowi bez dwóch zdań są komentarze internautów, którzy kibicują Tadli z całych sił, a samego Kreta mieszają z błotem.

– Każdy lepszy od Kreta – pisze jedna z internautek.

– Dobra zmiana! Życzę szczęścia, należy jej się po latach zmarnowanych z tym karakanem  – czytamy.

– Krecie, jesteś bez szans! – dodaje kolejna internautka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. „Co to za brednie!” Awantura z fanami M jak Miłość w 18. urodziny serialu
  2. Obleśny atak na Wiśniewskiego! „Bankrut, alkoholik i hazardzista”
  3. Ujawniono lubieżny, seksualny list księżnej Diany! Napisała przed śmiercią
  4. Znaki zodiaku, które uznane są za NAJBRZYDSZE. Nie chcesz być na liście
  5. Zamykają je żywcem w “grobach”. Potem wszyscy je ze smakiem jemy

Wiedziałeś, że te gwiazdy są tak NISKIE?!

ŹRÓDŁOpudelek.pl

Redaktor portalu Pikio.pl. Absolwent ratownictwa medycznego na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Człowiek ciekawy świata, komentujący to, co go otacza.