Beata Tadla przemalowała się na blond! Wygląda jak nie ona

Beata Tadla przemalowała się na blond! Wygląda jak nie ona

Beata Tadla dzięki swojej pracy w TVP wypłynęła na głębokie wody w polskiej branży medialnej. Jej odejście ze stacji wiązało się z nie lada aferą, a teraz dziennikarka zaskoczyła wszystkich niezwykłą metamorfozą.

Beata Tadla znana jest ze swojego profesjonalizmu i oddaniu pracy. Dlatego wielu jej fanów było w ogromnym szoku, gdy dziennikarka opuściła mury TVP. Jednak ktoś taką renomą jak ona nie ma problemu, aby ponownie stanąć na nogi. Dziennikarka rozpoczęła współpracę z TVN-em, a także Nova TV. W każdej z tych stacji Tadla zajmowała się wieloma projektami, a do każdego z nich podchodziła na poważnie, co zostało docenione przez tysiące widzów. Również jej związek z Jarosławem Kretem odbił się szerokim echem w polskich mediach. Jednak teraz dziennikarka zaprezentowała się wszystkim z zupełnie nowym wydaniu.

Beata Tadla przeszła spektakularną metamorfozę

Dziennikarka była już dwa razy zamężna. Owocem jej drugiego małżeństwa jest jej syn Jan, jednak nie był to koniec jej miłosnych ekscesów. Tadla związała się z Jarosławem Kretem, który znany jest z roli pogodynka. Niestety, ich związek nie przetrwał próby czasu, a co gorsza dziennikarka o rozstaniu dowiedziała się z gazety. To właśnie na łamach Faktu ukazał się wywiad z jej już byłym partnerem, w którym Kret zakończył ich związek. W swoim czasie było to najgłośniejsze rozstanie w polskim show-biznesie. Internauci stanęli murem za dziennikarką, wylewając na Jarosława Kreta wiadro pomyj w komentarzach. Jednak wszystko wskazuje na to, że Beata ułożyła sobie życie na nowo. Na jej profilu na Instagramie pojawiają się zdjęcia, gdzie widzimy ja w towarzystwie przystojnego mężczyzny. Nie ulega wątpliwości, że w jej życiu przyszły poważne zmiany, które można zaobserwować również w jej wyglądzie. Dziennikarka przeszła ostatnio znaczącą przemianę, która podzieliła się z fanami.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Beata Tadla pożegnała się ze swoimi długimi i prostymi włosami i postawiła na niemałą zmianę. Widzimy u niej zarówno zmianę koloru, jak i całego ułożenia fryzury. Na jej głowie pojawiły się blond pasemka, a także prawdziwa burza loków, która wprawiła fanów w prawdziwy zachwyt. - Jak żyje to nie widziałem jeszcze piękniejszej kobiety. Jest pani idealna, kobieta marzeń - pisze jeden z internautów. Komplementom nie widać końca i bez wątpienia sama Tadla czuje się w niej wprost fenomenalnie. Nie ma co ukrywać, jest to zmiana na duży plus. fot. isntagram.plZOBACZ TAKŻE:
  1. Zszokowała występem w TVN. Wielka tragedia, ukochany zginął na jej oczach
  2. „Załamanie”. Aktorka grająca „Bożenkę” w Na dobre i na złe opowiada o koszmarze
  3. Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Ekspert tłumaczy
  4. Ile zarabia Dorota Szelągowska? Jej zarobki są wspaniałe
  5. Opadną Wam szczęki! Kożuchowska szefową gangu w otoczeniu polskich raperów
Następny artykuł