"Beata Tadla i Jarosław Kret przeżywają koszmar". Ujawniamy, jak jest naprawdę

"Beata Tadla i Jarosław Kret przeżywają koszmar". Ujawniamy, jak jest naprawdę

Jarosław Kret i Beata Tadla byli jednym z najbardziej kontrowersyjnych związków polskiego show-biznesu. Jak się właśnie okazało, nie wszystko ma jednak układać się obecnie po myśli popularnych celebrytów. Jaka jest prawda na ten temat?

Kiedy oficjalnie wyszło na jaw, że Kret i Tadla zaczęli się ze sobą spotykać, ich fani zdecydowanie się podzielili. Ostatecznie opinia publiczna zaakceptowała jednak zgrany do tej pory związek, chętnie oglądając zdjęcia gwiazd z różnych imprez, na których się razem pojawiały.

Beata Tadla i Jarosław Kret przeżywają koszmar?

Nie lada gratkę miał więc stanowić udział dziennikarzy w "Tańcu z Gwiazdami". Pierwszy raz w historii popularnego programu doszłoby bowiem do sytuacji, w której rywalizować ze sobą musieliby zakochani celebryci. ZOBACZ TAKŻE: Kuba Wojewódzki mocno o śmierci Przybylskiej. Jeszcze nikt tak nie wypunktował Kościoła Jak jednak donosi "Fakt", Tadla i Kret... mają już jednak nie być razem. Sugerują to bezpośrednio słowa, które prezenter wypowiedział w odpowiedzi na pytanie o to, jak będzie się czuł, widząc Tadlę na parkiecie w ramionach innego mężczyzny.

Zadziwiające wyznanie

- Mnie to nie obchodzi. Nie myślę o tym. Ja mam swój własny dom na warszawskiej Starówce, Beata ma swój gdzie indziej. Nie chcę wnikać w szczegóły i o tym opowiadać, ale tak wygląda nasze życie. Każdy z nas ma swoje - miał stwierdzić celebryta w rozmowie z mediami. - Są już dla siebie jak obce osoby. Nie widać między nimi żadnych ciepłych uczuć - ujawniła za to dziennikarzom "Faktu" osoba z bliskiego otoczenia gwiazd. ZOBACZ TAKŻE: Żona Sławomira wyjaśniła aferę z autem. Można się zdziwić Co ciekawe, ten sam temat postanowiła jednak podjąć w rozmowie z dziennikarzami redakcja "Plotka". Kret tym razem stwierdził coś całkowicie przeciwnego. - "Fakt" donosi, tak? Aha... No dobra, to jak tak donoszą, to trudno, to ich problem. Co mam powiedzieć? Ja nie czytam tego, nie słyszałem tego, także nie mogę tego komentować. Ja się z nią rozstałem? Bećka, gdzie jesteś? Gdzieś tu jest - żartował prezenter, ucinając niejako plotki na temat kryzysu w swym związku.
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News