Niebywałe doniesienia o Beacie Tadli, radosna nowina. Gratulacje spływają ze wszystkich stron

Niebywałe doniesienia o Beacie Tadli, radosna nowina. Gratulacje spływają ze wszystkich stron Źródło: Instagram beatatadla

Niebywałe doniesienia, Beata Tadla opublikowała wiadomość, która zszokowała wiele osób. Najnowsze wiadomości na temat dziennikarki radiowej i telewizyjnej muszą być zaskoczeniem nawet dla jej najbliższych. W mediach pojawiła się niebywale radosna nowina, która sprawiła, że ze wszystkich stron spływają gratulacje.

Beata Tadla i jej życie uczuciowe było do tej pory dosyć burzliwe. Wszyscy byli świadkami jej głośnego rozstania z Jarosławem Kretem, o którym dowiedziała się z mediów. Gwiazda nie miała szczęścia w miłości. Czyżby miało się to zmienić? Zamieściła nawet krótki komentarz. 

Beata Tadla zaręczona? Gwiazda zamieściła krótki komentarz

Jak wskazują doniesienia, a także sam komentarz dziennikarki, Beata Tadla jest zaręczona. Ta wspaniała nowina wywołała falę gratulacji napływających ze strony internautów. Wiele osób jest jednak oczarowanych jej ogłoszeniem, a nawet jej znajomi muszą być w szoku. 

Życie uczuciowe Beaty Tadli to bez wątpienia bardzo burzliwa przygoda. Jej bolesne rozstanie z Jarosławem Kretem odbiło się echem we wszystkich mediach. Dziennikarka dowiedziała się bowiem o rozstaniu z mediów. Prezenter miał o nim opowiedzieć dziennikarzom "Faktu". Do zdarzenia doszło tuż przed startem kolejnego sezonu "Tańca z gwiazdami", w którym brała udział dziennikarka. 

Jakiś czas później Beata Tadla związał się z biznesmenem Rafałem. Niestety w czerwcu 2020 roku opublikował on oświadczenie, w którym potwierdził plotki o rozstaniu pary. Wygląda na to, że wrócili do siebie lub Tadla odnalazła miłość swojego życia w tak krótkim czasie.

Skąd wieści o rzekomych zaręczynach Beaty Tadli? Gwiazda zmieniła swój status na Facebooku na "zaręczona". Jak wynika z jej profilu, miało do tego dojść na początku sierpnia. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Dziękuję za gratulacje! Jest cudownie - napisała Tadla na swoim profilu na Facebooku. Niestety nie wiemy, kto został jej wybrankiem serca. Być może jej związek z biznesmenem Rafałem odżył? W ostatnim czasie było o niej głośno w związku ze złośliwym komentarzem Kuby Wojewódzkiego na temat jej związków.

- Beata Tadla cierpi na nieuleczalną chorobę bycia zakochaną na oczach całej Polski. Właśnie przedstawiła światu swego nowego narzeczonego, nie bacząc, że poprzednie związki wyglądały jak Pearl Harbor - pisał Kuba Wojewódzki. Dziennikarka długo nie pozostała mu jednak dłużna. 

- Serdecznie pozdrawiam Kubę oraz wszystkie jego byłe, obecne i przyszłe partnerki. Na satyryczne komentarze nie obrażam się nigdy, bo mam do siebie dystans. A w tym komentarzu zauważam autoironię autora, którego bardzo lubię i któremu życzę w miłości dużo szczęścia - podsumowała krótko Beata Tadla. Trzeba przyznać, że odpowiedziała na zaczepkę dziennikarza z prawdziwą klasą. 

Dzisiaj grzeje: 1. Niestety, nie będzie bezpiecznie w najbliższych dniach. Zacznie się już jutro wieczorem

2. Nowe powiaty objęte obostrzeniami. Ministerstwo Zdrowia wprowadza poważne zmiany

3. Naprawdę przykre, wszyscy modlili się by się udało. Niestety, nie żyje Oleńka

Wieść o zaręczynach dziennikarki była bardzo niespodziewana. Jej partner nie jest na ten moment znany, jednak nie pozostaje nic innego jak dołączyć się do gratulacji  z nadzieją, że obecny związek spełni jej oczekiwania.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Smutne informacje o Katarzynie Dowbor. Gwiazda jest nieuleczalnie chora
  2. Radio Maryja podało smutną informację. Nie żyje, pożegnały go tłumy
  3. Premier zdecydował, Kancelaria ogłosiła. Będzie obowiązywał już od jutra
  4. Zła informacja dla posiadaczy kont w bankach. Pilnie wprowadzono obostrzenia
  5. Nie żyje dwulatek, przebywał w przegrzanym pokoju. Zmarł z pragnienia, zapadł wyrok

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News