Ależ ona wyglądała. Beata Tadla pokazała zdjęcie sprzed ponad ćwierć wieku

Ależ ona wyglądała. Beata Tadla pokazała zdjęcie sprzed ponad ćwierć wieku Źródło: Instagram / beatatadla

Beata Tadla pochwaliła się w mediach społecznościowych swoim starym zdjęciem. Dziennikarka zupełnie zaskoczyła fanów, kobieta przeszła ogromną metamorfozę.

Beata Tadla udostępniła na Instagramie swoje zdjęcie sprzed ponad 25 lat, a zrobiła to w szczytnym celu. Fani kobiety są pod wielkim wrażeniem jej urody, na fotografii gwiazda ma niespełna 20 lat. Pod postem pojawiło się wiele zachwyconych komentarzy od wielbicieli dziennikarki. Kobieta zaapelowała do internautów o pomoc. 

Beata Tadla opublikowała zdjęcie sprzed 26 lat

Popularna dziennikarka od lat udziela się charytatywnie. Z okazji 28. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy podzieliła się z fanami swoim zdjęciem sprzed ponad ćwierć wieku. Kobieta udostępniła na Instagramie fotografię swojej wolontariackiej legitymacji z jednego z pierwszych finałów WOŚP. W ten sposób gwiazda zachęca wszystkich do wspierania fundacji Jurka Owsiaka.

- A w czasach prehistorycznych identyfikatory WOŚP wyglądały tak! (podczas pierwszego finału jeszcze ich nie było, więc SIĘ MA pamiątkę). Nawrzucajmy dziś wolontariuszom, ile się da - napisała Beata Tadla pod swoim zdjęciem. 

Beata Tadla wspiera WOŚP od wielu lat, zaapelowała o pomoc do internautów

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Na fotografii wielbiciele dziennikarki mogą zobaczyć unikatową legitymację wolontariusza WOŚP z jednego z pierwszych finałów. Dokument pochodzi z 1994 roku. Widać na nim doskonale znane wszystkim logo fundacji oraz dane kobiety i jej zdjęcie. Gwiazda miała wtedy niespełna 20 lat i kwestowała w Legnicy. Na fotografii widać młodziutką dziennikarkę. Ma na sobie gruby, ciemny sweter w jasne wzory i delikatnie uśmiecha się do obiektywu.

- Rock'n'roll waszych serc, dla chorych serc naszych dzieci - głosi hasło zbiórki na identyfikatorze z 1994 roku.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje władca, który rządził krajem przez 50 lat. Obalił własnego ojca, błyskawicznie wyznaczono następcę

2. Wielu Polaków chciało mu pomóc. Niestety, nie
żyje Patryk

Zdjęcie poruszyło internautów, wielbiciele dziennikarki są zachwyceni jej urodą i zaangażowaniem w działalność charytatywną od wielu lat. Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od użytkowników aplikacji.

- Piękna historia. Będzie co wnukom pokazywać i opowiadać. Powodzenia dziś. Gramy - napisał jeden z użytkowników sieci.

- Szok! Pani Beatko, nic się pani nie zmienia. Piękna nastolatka. Pani absolutnie nie wygląda na swoje lata, nie wierzę - dodała ze zdziwieniem kolejna internautka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Anna Jantar byłaby zachwycona. Wnuczka odziedziczyła cechy babci i mamy
  2. Jedna osoba złamie prawo, wysokie kary zapłacą wszyscy. Nowe, surowe przepisy wydrenują nam kieszenie?
  3. Jest źle z Agnieszką Chylińską. Podjęła ostateczną decyzję, od lat sobie nie radzi
  4. Doda przestała ukrywać prawdę o dzieciach. Mocne wyznanie
  5. Więzienie, porzucona ciężarna kobieta i śmierć. Media przemilczały, co wydarzyło się po "Chłopakach do wzięcia"

źródło: Instagram

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News