Niewiarygodnie odmładzająca stylizacja Beaty Tadli zaskoczyła wszystkich. Wygląda jak nastolatka

Niewiarygodnie odmładzająca stylizacja Beaty Tadli zaskoczyła wszystkich. Wygląda jak nastolatka

Beata Tadla ostatnimi czasy zrobiła się bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Po licznych dramatach w życiu prywatnym, zdaje się w końcu znowu być szczęśliwa. Niedawno przeszła spektakularną metamorfozę, którą zachwyciła fanów.

Beata Tadla jeszcze parę lat temu była zupełnie inną osobą niż teraz. Prowadziła "Wiadomości" dla stacji TVP, nie udzielała się na ściankach i eventach. Cicha i skromna dziennikarka milczała na temat swojego życia prywatnego. Teraz chętnie się udziela i bardzo często kontaktuje się z fanami poprzez media społecznościowe.

Beata Tadla w ostatnich latach bardzo się zmieniła na korzyść

Pierwszą znaczącą zmianą w jej życiu była utrata pracy. Dziennikarka padła ofiarą tzw. dobrej zmiany - Jacek Kurski po objęciu stanowiska dyrektora w TVP postanowił ją zwolnić. Ten przełom sprawił, że założyła konto na Instagramie i zaczęła chętniej mówić głośno to o czym myśli. Na jakiś czas zrezygnowała z telewizji i ograniczyła się do pracy jako wykładowca na jednej z wrocławskich uczelni.

Dziennikarka związała się także z prezenterem Jarosławem Kretem. Ten bardzo medialny związek przyniósł sporą rozpoznawalność i szybko zaczęto traktować ją jako celebrytkę. Szybko pojawiły się nowe propozycje zawodowe i kontrakty.

W 2018 roku Beata Tadla postanowiła wziąć udział w programie "Taniec z Gwiazdami". Chociaż wygrała kryształową kulę, to straciła partnera Jarosława Kreta. Mimo tego trudnego rozstania i ciągłej uwagi mediów zdaje się nie poddawać i ciągle zaraża swoim pozytywnym nastawieniem do życia. 

Beata Tadla przeszła oszałamiającą metamorfozę, po której wygląda jak nastolatka 

Ostatnimi czasy Beata chętnie dzieli się z fanami swoimi sesjami zdjęciowymi, przemyśleniami na temat życia i najnowszymi osiągnięciami. Często odpowiada na komentarze fanów i bardzo cieszy ją ta stała uwaga. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kilka dni temu pochwaliła się kolejną fotografią. Tym razem zaprezentowała się w zupełnie innym wydaniu. Ma teraz nową fryzurę z grzywką, która dodała jej młodzieńczego wyglądu i niesamowitej świeżości.

Fani dziennikarki nie ukrywają swojego zachwytu. Pod zdjęciem pojawiło się setki pozytywnych komentarzy.

 - Najpiękniejsza!!! Brak słów do określenia tej urody-napisała jedna z fanek.

 - Wyglądasz na 20 lat! Cudo po prostu!-dodała kolejna.

 - Wygląda Pani nieziemsko!-skomentowała następna.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Największa tajemnica Jana Pawła II! Kim byli prawdziwi rodzice Karola Wojtyły?
  2.  
  3. Emilia Krakowska trafiła DO SZPITALA! Znamy stan zdrowia uwielbianej przez Polaków aktorki
  4. Tomasz Lis przekazał najgorszą wiadomość. Słynny dziennikarz TVP nie żyje

  5. TVN właśnie przekazał nowe niepokojące informacje nt. pożaru wieżowca w centrum Warszawy. Warszawiaków czekają trudne chwile

  6. Monika Zamachowska apeluje do Andrzeja Dudy. Jej mąż potrzebuje pomocy prezydenta

  7. Dramatyczne wieści o uwielbianej bohaterce "Barw Szczęścia". Przerażająca choroba rujnuje jej życie

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News