Życzenia świąteczne od Szydło. Jeden drobiazg zwraca uwagę

Życzenia świąteczne od Szydło. Jeden drobiazg zwraca uwagę Źródło: flickr.com/Kancelaria Premiera

Beata Szydło postanowiła podzielić się życzeniami. To kolejny przykład niekoniecznie dobrego PR-u. Była premier, nagrywając życzenia wielkanocne pokazała pewien zadziwiający szczegół na domowej ścianie.

Beata Szydło i jej życzenia wielkanocne odbiły się głośnym echem w Internecie. Jak zwykle czujni internauci nie pozostali bierni i dokładnie przeanalizowali życzenia, które w formie wideo zostały umieszczone na oficjalnym Twitterze byłej premier.

Wideo zostało posłane dalej w świat już kilkaset razy. Na nagraniu zobaczyć można wicepremier na tle ściany z pamiątkami i osiągnięciami. W oczy najbardziej rzuca się oprawiony i wyeksponowany plakat promujący Rodzinę 500+.

Mimo że wielu internautów odpowiedziało podziękowaniami i życzeniami w stronę Szydło pod nagraniem, znalazły się osoby, którym nie odpowiadało tło za plecami wicepremier. Na Twitterze możemy przeczytać

- Czy ja dobrze widzę na obrazku za plecami tej pani 500+? Toż to przekaz podprogowy. W życzeniach świątecznych. Nieładnie, Pani Beato, ale to nie jest zaskoczenie - napisał mężczyzna pod nagraniem.

Beata Szydło życzy spokojnych świąt. Internauci w szoku

Beata Szydło w swoim krótkim przemówieniu w domowym zaciszu przekazała Polakom życzenia.

- Wielkanoc, czas Zmartwychwstania Chrystusa, to moment odrodzenia wiary, nadziei i miłości. Zwycięstwa dobra nad złem. Wierzę, że te święta będą dla polskich rodzin dobrym, szczęśliwym czasem (...) Szanowni Państwo, niech te Święta Wielkiej Nocy przyniosą dużo pogodnych chwil, uśmiechu i odpoczynku. Niech będą momentem odnowienia tych najlepszych uczuć. Czasem budowanie zgody i solidarności między nami. Wesołych Świąt - powiedziała była premier.

Życzenia wielkanocne Beaty Szydło to drugi krytykowany "spot świąteczny". Jeszcze kilka dni temu w sieci było głośno z powodu życzeń nagranych przez premiera Mateusza Morawieckiego. Wiele osób skrytykowało sposób, w jaki życzenia zostały przekazane i oceniły, że to bez dwóch zdań spot wyborczy. Premier w otoczeniu trzypokoleniowej rodziny mówi o tak zwanej "piątce Kaczyńskiego", czyli obietnicach PiS złożonych przed wyborami do Parlamentu Europejskiego.

Dziecko biorące udział w spocie mówi między innymi o emeryturach, cieszy się zawczasu z nowych mebli, które zostaną kupione z nowej formy 500+, a także o zmianach w systemie podatkowym dla młodych osób. Na koniec pojawia się premier z życzeniami rodzinnych świąt.

Źródło: NaTemat

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News