Żenujące wystąpienie Beaty Szydło. Zerżnęła te słowa od Jamesa Bonda

Żenujące wystąpienie Beaty Szydło. Zerżnęła te słowa od Jamesa Bonda Źródło: Fot. YouTube/Onet News

Beata Szydło była dziś jedną z najważniejszych postaci warszawskiej konwencji Prawa i Sprawiedliwości. Dawna szefowa rządu weszła na scenę z przytupem i zwróciła się do zebranych, parafrazując słynną kwestię z książek i filmów o Jamesie Bondzie. Był to żenujący początek wystąpienia, w którym wygłosiła laudacje na temat Jarosława Kaczyńskiego i skrytykowała poprzednią ekipę rządzącą.

Beata Szydło rozpoczęła właśnie starania o mandat posłanki do Parlamentu Europejskiego. W Warszawie Wiceprzewodnicząca Rady Ministrów wyłożyła obszerny elaborat o zaletach polityki socjalnej Prawa i Sprawiedliwości, uderzając przy tym w koalicję PO-PSL, jako koronny argument podając fakt funkcjonowania programu 500+, który poprzedni rząd skazywał na porażkę.

Beata Szydło parafrazuje Jamesa Bonda

Swoje wystąpienie rozpoczęła jednak w nader żenujący sposób, parafrazując fikcyjnego agenta Jej Królewskiej Mości o numerze 007, czyli Jamesa Bonda. Mamy poważne wątpliwości co do tego, czy Beatę Szydło można uznać za tajną broń Polski w walce o rozwój.

- Pamiętacie mnie jeszcze? Nazywam się Szydło. Beata Szydło! Jestem tu razem z wami, jak 4 lata temu, żeby stworzyć biało-czerwoną drużynę. Razem damy radę - powiedziała na początek swojej przemowy przewodnicząca Komitetu Społecznego Rady Ministrów.

Odpowiedzi na pytanie nie trzeba było długo oczekiwać. Błyskawicznie znalazło się kilku wściekłych internautów, którzy jasno wyłożyli, co myślą o prawdopodobnie przyszłej europosłance.

- Tak, pamiętamy: kraksa z seicento, broszki, super premier rządu przesunięty na stołek super wicepremiera od spraw nie wiadomo jakich (z ucha prezesa), wygrana w UE 27:1, usunięcie flag UE z kancelarii i przeogromna ochota do PE. Nieznajomość języków nie będzie przeszkodą, bo po co się układać z tymi, którzy nas nie kochaj - podsumował jeden z komentujących.

- Emerytom rzuci PiS ochłap 850zł netto na rok wyborczy, w następnym powie, że nie ma. Nie ma głupich. PiS i Kaczyński wykończyli polskich emerytów. Od 2 lat umierają masowo. Więcej umiera Polaków, niż się rodzi - dodała kolejna oburzona osoba.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Adam Małysz boi się o Piotra Żyłę. Tak źle jeszcze nie było
  2. Burza w mediach wokół Kuby Wojewódzkiego. Król TVN jest jednak gejem?
  3. Małgorzata Rozenek pochwaliła się brzuchem. Fani gratulują celebrytce
  4. Zaczyna robić się już poważnie. Związek Igi Lis i Taco Hemingwaya kwitnie
  5. Gdzie mieszka Monika Olejnik? Dom dziennikarki ma niezwykłą historię
  6. Ile zarabia Sylwia Grzeszczak? Zarobki piosenkarki są ogromne

źródło: wPolityce

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News