Wyciekło nowe zdjęcie syna Beaty Szydło. Tak młody ksiądz celebrował palmową niedzielę

Wyciekło nowe zdjęcie syna Beaty Szydło. Tak młody ksiądz celebrował palmową niedzielę Źródło: YouTube.com/Oświęcim Online

Beata Szydło wzięła udział w niedzielnej mszy świętej, prowadzonej przez swojego syna. Ksiądz Tymoteusz Szydło czynnie włączył się w obchody niedzieli palmowej. Duchowny uchodzi za księdza szanowanego, angażującego się w prospołeczne inicjatywy poza parafią. Księdza dostrzegamy na relacji zdjęciowej, wykonanej przez parafię.

Beata Szydło stara się zachować bezpieczny dystans między życiem prywatnym a publicznym, wynikającym ze sprawowania urzędu wicepremiera. 

Beata Szydło może być dumna z syna. To zaangażowany ksiądz

Trudno jednak o takowy, gdy najbliższa rodzina również pracuje w wymiarze publicznym. Mowa o synu wicepremier, Tymoteuszu Szydło. Na co dzień jest on wikariuszem parafii w Buczkowicach. Święcenia kapłańskie przyjął w 2017 roku. Od dwóch lat pełni również posługę we wspomnianej parafii. Uchodzi za bliskiego człowiekowi księdza, udzielającego się nie tylko w świątyni.

"Super Express" dowodzi, że duszpasterz w krótkim czasie zyskał przychylność wiernych. Łatwo zjednuje sobie wiernych - od dzieci począwszy na emerytach skończywszy. Dowodem jest chociażby ostatnia Niedziela Palmowa. Ksiądz Tymoteusz uczestniczył we wspólnej mszy świętej, a następnie procesji, oddającej przybycie Jezusa Chrystusa do Jerozolimy.

Ksiądz Tymoteusz regularnie włącza się w obchody świąt kościelnych. Angażuje się też w wymiarze czysto "ludzkim". Podczas ostatnich "mikołajek" wziął udział w specjalnej zabawie, przygotował też podarunki w akcji Szlachetna Paczka.

W ostatnią niedzielę rodzina Szydłów wzięła udział w Niedzieli Palmowej. W mszy odprawianej przez księdza Tymoteusza uczestniczyła jego mama, Beata Szydło. Fotoreporterzy parafii uwiecznili na zdjęciach prowadzącego mszę księdza Tymoteusza. 

uploaded

screen Parafiabuczkowice.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Marek Piekarczyk stracił dziecko. Wstrząsające wyznanie: „Zrobili sobie imprezkę na oddziale”
  2. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł w męczarniach na raka. Bardzo bał się śmierci
  3. Norbi straci pracę?! Prowadzący "Jaka to melodia" przerywa milczenie
  4. Księżna Kate jej tego nie daruje. Wbijające w ziemię słowa Meghan o zdradzie Williama, Wielka Brytania zaniemówiła
  5. Gwiazda Polsatu przesadziła z wypełniaczami. Gdy zobaczycie jej usta, odbierze wam mowę
  6. Marta Kaczyńska przekazała tragiczne informacje. "Karetka zabrała ją dziś, nie wiemy czy z tego wyjdzie"

źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News