Spektakularny upadek Beaty Szydło. W rankingu zaufania szoruje po dnie

Spektakularny upadek Beaty Szydło. W rankingu zaufania szoruje po dnie

Beata Szydło bez wątpienia przechodzi teraz przez trudne chwile. Bez wątpienia bolesnym ciosem była utrata funkcji premiera na rzecz Mateusza Morawieckiego. Utrata jednej z najważniejszych funkcji w polskiej polityce łączy się także z utratą zaufania wyborców. Tak źle jeszcze nie było. 

Zaufanie do polityków jest szczególnie ważne. Często to ono decyduje o ich politycznej przyszłości. Poparcie wyborców jest w końcu najważniejszą kwestią dla wszystkich, którzy mają coś wspólnego z rządami. Beata Szydło odkąd przestała być premierem, zdecydowanie straciła w oczach wyborców. Przede wszystkim przyznanie wysokich, finansowych nagród ministrom ze swojego gabinetu oraz potem bronienie ich, kiedy Jarosław Kaczyński nakazał zwrócić pieniądze, sprawiły, że wysokie notowania Szydło przepadły.

Beata Szydło straciła w oczach wyborców

Potwierdza to ostatni ranking zaufania. W styczniu 2018 roku, czyli kiedy jeszcze nie wybuchła afera z nagrodami dla ministrów, premier odnotowała najlepszy wynik od początku swoich rządów – 61 % Polaków ufało jej według rządowego CBOS-u. Później procent ten spadł do 58%, by osiągnąć nawet 49%. Po aferze z nagrodami, proteście osób niepełnosprawnych w Sejmie, dla których była premier nie znalazła nawet chwili zaufanie do niej sięgnęło dnia. W rankingu braku zaufania uzyskała za to niesamowicie wysoki wynik, 63,6% Polaków nie ufa Szydło w tym momencie! Jest to wynik absolutnie tragiczny. Kariera polityczna Szydło, która jeszcze niedawno była wzorcowa może się teraz zakończyć w dramatycznych okolicznościach. Raz zawiedzione zaufanie zdecydowanie nie łatwo jest odbudować. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Totalne zaskoczenie! Krzysztof Jackowski powiedział kto wygra wybory w Polsce
  2. Nawet chory Kaczyński wybiegł z domu! Pilne spotkanie, zbliża się KLĘSKA ŻYWIOŁOWA
  3. Cała Polska śmieje się z Dudy! Totalna kompromitacja prezydenta
  4. Władze podniosły ALARM! Polskie miasta ze skażoną wodą w kranach
  5. Nawet chory Kaczyński wybiegł z domu! Pilne spotkanie, zbliża się KLĘSKA ŻYWIOŁOWA
Źródło: crowdmedia.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News