Szydło zaatakowana na spotkaniu! Kobieta nie chciała jej odpuścić

Szydło zaatakowana na spotkaniu! Kobieta nie chciała jej odpuścić

Beata Szydło mimo tego, że przestała sprawować w Polsce funkcję premiera, to wciąż jest bardzo aktywna. Niestety, nie każda jej inwencja przyjmowana jest z otwartymi ramionami. Ostatnio polityk została zaatakowana na spotkaniu. Kobieta dosłownie nie chciała jej odpuścić.

Beata Szydło ma za sobą niełatwą wizytę w Zakopanem. Była premier udała się tam na spotkanie z mieszkańcami miasta. Niestety, w trakcie jego trwania została zaatakowana, zdecydowanie nie obyło się bez trudnych pytań. - Za co pani płacą, skoro pani podróżuje po Polsce, a nie spełnia swoich obowiązków? Gdzie jest 600 mln zł pozostawionych przez poprzedni rząd na rzecz niepełnosprawnych? Ile wynosi pani pensja? – dopytywała podczas spotkania jedna z mieszkanek Zakopanego. Miała tak wiele pełnych pretensji pytań, że dosłownie zalała nimi Beatę Szydło.

Beata Szydło pod ostrzałem pytań

Chociaż uwag i pretensji dotyczących nieprawidłowego wypełniania swoich obowiązków na stanowisku premiera było dużo, Beata Szydło nie pozostawiała ich bez odpowiedzi. Podkreśliła m.in., że rząd PiS podniósł rentę socjalną do wysokości minimalnej renty. - Trwają też prace nad zmianą systemu orzecznictwa, bo mamy dziś taką sytuację w Polsce, że jest kilka grup niepełnosprawnych, które są różnie traktowane i mają różne możliwości funkcjonowania i to musimy zmienić. Nie może być tak, że są jedne grupy niepełnosprawnych nastawiane przeciwko drugim, a do tej pory decyzją poprzedniego rządu właśnie tak się działo - mówiła była premier podczas zakopiańskiego spotkania z mieszkańcami. Dodała również, że za jej czasów rząd przyjął ustawę zwiększającą dostępność rehabilitacji oraz środków medycznych potrzebnych niepełnosprawnym. Nie obyło się również bez wspomnienia o flagowym programie PiS-u: 500 plus. Szydło podkreśliła, że pomógł on zniwelować biedę wśród dzieci oraz, że: "uczynił jeszcze jedną ważną rzecz: rodzina stała się centrum zainteresowania życia publicznego i to jest nasze ogromne osiągnięcie". Mimo ataku na nią, Szydło ze spokojem dokończyła spotkanie. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Beata Mazurek się ZŁAMAŁA. Ostro uderza w PiS
  2. Komunia św. nie dla Kaczyńskiego. Kościół ODWRACA SIĘ od prezesa PiS
  3. Mężczyzna zlinczowany na spotkaniu PiS! „W*pierdalaj stąd, zamknij ryj”
Źródło: wiadomosci.wp.pl
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News