Wypadek Beaty Szydło! Chcą zniszczyć byłą premier

Wypadek Beaty Szydło! Chcą zniszczyć byłą premier Źródło: Fot. YouTube

Beata Szydło obejmuje obecnie stanowisko wiceprezes Rady Ministrów. Kiedy jednak wypełniała jeszcze obowiązki premiera, przewożąca ją rządowa kolumna miała zaskakujący wypadek, o którym mówiła wtedy cała Polska. Co ciekawe, pomimo upływu czasu sprawa wcale nie cichnie, a polityk znalazła się w ogromnych tarapatach.

Do kolizji samochodu Szydło i fiata seicento kierowanego przez Sebastiana K. doszło 10 lutego 2017 r. Wielu obywateli wstawiło się wtedy za młodym mężczyzną, który uparcie twierdził, że do wypadku nie doszło wcale z jego winy. Chociaż 21-latkowi zaproponowano ugodę, nie zgodził się on ostatecznie wziąć na siebie odpowiedzialności za kolizję. Jest bowiem przekonany, że nie zdarzyła się ona wcale przez jego nieuwagę.

Argumenty obrońców młodego kierowcy

W jaki sposób kierowca zamierza bronić się przed sądem? Jak twierdzą dziennikarze "Rzeczpospolitej", obrona mężczyzny ma już opracowany plan, który ma uwolnić go od ciążących zarzutów. Przede wszystkim prawnicy chcą udowodnić, że kolumna rządowa wyprzedzała przy podwójnej linii ciągłej i na skrzyżowaniu. Poza tym miała nie być odpowiednio oznakowana, gdyż świadkowie zdarzenia twierdzą, iż kierowcy limuzyn nie włączyli sygnałów świetlnych ani dźwiękowych. Kolejnym argument obrony stanowić mają powiązania osób badających sprawę z Prawem i Sprawiedliwością. Jak się bowiem okazało, psycholog, która odbyła rozmowę z kilkoma świadkami wypadku, jest żoną blisko związanego z partią działacza.

Beata Szydło będzie musiała ustąpić?

Jeżeli rzeczywiście okaże się, że sąd przychyli się do wersji 21-letniego kierowcy, Szydło będzie musiała poradzić sobie z niemałym kryzysem wizerunkowym. Jak skończy się ta sprawa? Tego zapewne dowiemy się już wkrótce.
Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.  1. Kaczyński ZMIAŻDŻONY! O tych słowach mówi już cała Polska
  2. Nie mają dla niej litości. Marta Kaczyńska zrównana z ziemią
  3. Agata Duda pod ostrzałem! Nawet ksiądz jej nie odpuścił
Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu