Nowe, oburzające informacje ws. wypadku Beaty Szydło. Co oni chcą ukryć?!

Nowe, oburzające informacje ws. wypadku Beaty Szydło. Co oni chcą ukryć?! Źródło: Flickr/Kancelaria Premiera

Beata Szydło, a właściwie przewożąca ją rządowa kolumna, miała dwa lata temu głośny wypadek w Oświęcimiu. Pomimo upływu czasu, sprawa wydaje się tkwić w martwym punkcie. Nowe fakty sprowokowały podejrzenia, że politycy chcą coś ukryć przed opinią publiczną.

Beata Szydło stała się bohaterką niemałych kontrowersji, kiedy rządowa limuzyna, w której się przemieszczała miała w Oświęcimiu zaskakujący wypadek. Audi z ówczesną premier rozbiło się o drzewo, ale polityk na szczęście nie stało się nic bardzo poważnego. Działaczka szybko wróciła do wykonywania obowiązków, jednak sprawa nie przycichła.

Beata Szydło miała wypadek, który zadziwił Polskę

Od zdarzenia minęły już dwa lata, a sytuacja rozwinęła się w dość niecodziennym kierunku. O jej oburzających szczegółach poinformował za pośrednictwem swego konta na Twitterze poseł Platformy Obywatelskiej, Krzysztof Brejza. Działacz opublikował także kompromitujące wobec skuteczność działań służb materiały.

- Audi A8 ponad 2 lata "na kołkach" na parkingu policyjnym. Zakupione za 2,5 mln zł, rozbite po 1,5 miesiącu użytkowania w Oświęcimiu. Nie ma mowy o zwrocie i szacunkach, co dalej - remont, czy kasacja. Chyba w żadnym postępowaniu (brak ofiar) pojazd nie był tak długo zabezpieczany - przekazał Brejza, pokazując także opinii publicznej pismo od przedstawicieli Służby Ochrony Państwa.

PiS próbuje coś ukryć przed wyborcami?

Wielu obywateli zastanawia się więc dziś, dlaczego decyzja w sprawie przyszłości rządowego samochodu wciąż nie zapadła. Niektórzy podejrzewają, że służby być może próbują coś ukryć. Przypomnijmy, że zarzut spowodowania wypadku usłyszał 21-letni kierowca fata seicento, który także brał w nim udział. Ten jednak konsekwentnie nie przyznaje się do winy, w czym wspierają go tysiące internautów.

DALSZA CZĘŚC TEKSTU POD GALERIĄ

Liczni obserwatorzy krajowej sceny politycznej są zadziwieni sprawą oraz oburzeni faktem, iż auto warte 2,5 mln zł, zakupione z państwowych pieniędzy, nie jest używane zgodnie z przeznaczeniem. Zamiast tego niezmiennie stoi na policyjnym parkingu z nieznanych szeroko powodów. Pomimo dużych emocji wśród opinii publicznej, sprawy nie komentują na razie przedstawiciele służb ani rządu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Anna Mucha wyrzucona z Festiwalu! Skandaliczne zachowanie aktorki zszokowało organizatorów
  2. Legendarna polska aktorka zabiła siebie i swojego męża. Ta tragedia wstrząsnęła całą Polską!
  3. Jeden szczegół na zdjęciu ślubnym Jolanty Kwaśniewskiej zmienia wszystko. Nikt go nie zauważył
  4. Niewiarygodne. Gwiazdor Tańca z Gwiazdami zdradził niemożliwe szczegóły rozwodu Wisniewskiego
  5.  Łzy wzruszenia w Kuchennych Rewolucjach. Rodzinny dramat rozerwał program
  6. Niespodziewany koszmar z ostatniej chwili. 35-letni gwiazdor zginął na planie

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł