Internauci wściekli po komentarzu Szydło po wypadku. Chcą ją zlinczować

Internauci wściekli po komentarzu Szydło po wypadku. Chcą ją zlinczować

Beata Szydło wypadek - kolejny, jakby nie patrzeć, w jej karierze. Jest już komentarz byłej premier po kolizji, która miała miejsce dzisiaj w konwoju byłej premier. Internauci są wściekli i chcą ją zlinczować. Szydło powinna jak najszybciej ogarnąć sytuację.

Beata Szydło wypadek - to fraza, która jest wyszukiwana w internecie dzisiaj bardzo często, gdyż kolejny raz była premier miała wypadek. Ledwo spadł deszcz, a auta z kolumny miały stłuczkę. To kolejny wypadek w karierze naszego rządu. W kolizji brały udział 3 pojazdy rządowe, a w jednym z aut podróżowała Beata Szydło. Była premier tym razem nie odniosła żadnych poważnych obrażeń i nie będzie hospitalizowana. Mimo to dwa auta z kolumny są mocno uszkodzone. Do całego zdarzenia doszło koło godziny 13. W wypadku brały udział dwa samochody rządowe i jeden osoby prywatnej. Już raz taki wypadek Beata Szydło miała. Sprawa, która go dotyczy, toczy się do dziś, a kierowca prywatnego auta jest oskarżony o spowodowanie tej kolizji. Wtedy wicepremier Szydło trafiła do szpitala na kilka dni, ale nic poważnego się jej nie stało. Do wypadku doszło w miejscowości Imielin na Ślasku. Auta jechały w kierunku Oświęcimia na trasie S1. Peugeot, w którym siedział 77-letni kierowca, zahamował przed przejściem dla pieszych, aby przepuścić kobietę z wózkiem. Za nim jechały samochody z kolumny. Pierwszy z nich nie wyhamował i uderzył Peugeota, właśnie w tym samochodzie siedziała Beata Szydło. Kolejny z kolumny również nie wyhamował i uderzył w ten pierwszy.

Całe szczęście nikt nie ucierpiał w tym wypadku, wszyscy również byli trzeźwi. Przyczyny wypadku będą wyjaśniane. Wiadomo, że kolumna jechała bez sygnałów świetlnych i dźwiękowych. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Beata Szydło wypadek - komentarze

Wicepremier Szydło bardzo szybko dodała wpis na Twitterze na temat tego wypadku. Jechała ze zjazdu NSZZ "Solidarność", który odbywał się w Brzeszczach i wracała do swojego domu: - Dziękuję za troskę, wszystko ok. Była drobna stłuczka, nikomu nic się nie stało. Rozbite lampy i zderzaki. Uważajcie na drogach, bo deszcz i ślisko - napisała na Twitterze Beata Szydło. Internauci są bezlitośni dla byłej premier. Jeden z ekspertów od bezpieczeństwa ruchu drogowego napisał, że ten wypadek to jest jakiś skandal. Wielu wskazuje także, iż to kolejny wpadek z udziałem byłej premier, jeszcze sprawa z jednym się nie skończyła, a już kolejny. - Jedna limuzyna rządowa zatrzymuje się przed przejściem dla pieszych, druga w nią wjeżdża. No to jest skandal już po prostu! - napisał Łukasz Zboralski.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Polskę czeka ogromny paraliż. Wszystko przez jedną ustawę PiS
  2. Przerażająca scena w Warszawie! Emeryt rzucał petardami w dzieci
  3. Kto chce pochować Zbigniewa Ziobrę? Wybrano dla niego trumnę
  4. Znaki zodiaku i ich przeszkody na drodze do SZCZĘŚCIA
  5. Polskie rasy psów. Są takie piękne, a niedługo wymrą
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News