Beata Szydło wolałaby to ukryć. Chodzi o jej syna

Beata Szydło wolałaby to ukryć. Chodzi o jej syna Źródło: fot. wikipedia.org

Beata Szydło przez swoją działalność jako premier naszego państwa nie podbiła serc Polaków. Bez wątpienia wolałaby wiele rzeczy ze swojego życia zarówno prywatnego, jak i rodzinnego ukryć. Jedna z nich dotyczy jej starszego syna, Tymoteusza.

Beta Szydło wraz z mężem mają dwóch synów. Starszego Tymoteusza i młodszego Błażeja. Każdy z nich wybrał zupełnie inną drogę zawodową oraz z pewnością nie zamierzają iść w ślady matki. Młodszy z synów byłej premier związał swoją przyszłość z medycyną, starszy również chce pomagać ludziom, ale w kwestii wiary, ponieważ Tymoteusz Szydło został księdzem. Z tym właśnie wyborem życiowym wiąże się historia, którą Beata Szydło wolałaby ukryć.

Beata Szydło nie chciała, żeby ta informacja ujrzała światło dzienne

Decyzja o wstąpieniu do seminarium jest bardzo poważnym wyborem, który może mieć wpływ na całe życie. Była premier miała bardzo dużo wątpliwości odnośnie do decyzji syna. Zdawała sobie sprawę, że służba liturgiczna jest dla Tymoteusza bardzo ważna, jednak głównie z powodu bardzo młodego wieku Szydło obawiała się, że chłopak nie do końca wie, na co się decyduje. - Wydawało mi się, że 19-letni chłopak nie jest jeszcze wystarczająco dojrzały, by podjąć tak odpowiedzialną decyzję. Namawiałam go, aby studiował filozofię, bo bardzo się tą dziedziną interesował i miał sukcesy w olimpiadzie filozoficznej - wyznała Beata Szydło. Tymoteusz mimo wszystko zdecydował się na wstąpienie do seminarium i bardzo szybko przekonał się, że taki styl życia nie jest taki łatwy, jak mogłoby się wydawać. Sam przyznaje, że na początku miał bardzo dużo wątpliwości, które spowodowały, że mało brakowało, aby młody chłopak porzucił swoją drogę życia. - Pamiętam, że nasze pierwsze rekolekcje miały w sobie wiele napięcia, każdy zadawał sobie pytanie "zostać czy nie"(...) - wspomina syn Beaty Szydło. Pomimo wielu trudów, wyrzeczeń i wątpliwości syn byłej premier zdecydował się zostać w seminarium i w 2017 roku otrzymał święcenia kapłańskie. Była premier zapewne wolałaby jednak, żeby historia o zwątpieniu syna i o tym, że prawie odszedł z seminarium, nigdy nie wyszła na jaw. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. źródło: sepl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News