Beata Szydło wkurzyła się po tym jak wypomnieli jej niewygodną przeszłość. Tego się nie spodziewała

Beata Szydło wkurzyła się po tym jak wypomnieli jej niewygodną przeszłość. Tego się nie spodziewała Źródło: youtube.com/Telewizja Republika

Beata Szydło znowu zaszła za skórę wyborcom. Była premier nie mogła spodziewać się tego, co wypomną jej Polacy. Do tej pory powściągliwa, ale tym razem dała się ponieść emocjom i ostro odpowiedziała.

Beata Szydło udała się we wtorek wraz z rzecznikiem Prawa i Sprawiedliwości, Beatą Mazurek, w miejsce gdzie przeszła trąba powietrzna. Zjawisko spustoszyło tereny Lubelszczyzny. Panie pojechały ocenić straty i zapowiedzieć pomoc dla poszkodowanych. Spotkały się jednak z oburzeniem i sarkastycznym komentarzem.

Beata Szydło chciała dobrze - nie wyszło. Wyborcy mają dobrą pamięć

Była premier po przejściu trąby powietrznej udała się w rejony Lubelszczyzny, a oprócz Beaty Mazurek pojawił się tam także premier Mateusz Morawiecki. Na miejscu wszyscy zastali pozrywane dachy z domów, połamane drzewa, zniszczone słupy i latarnie. Skala zniszczeń jest ogromna. Premier zdała relację na Twitterze.

- Z marszałek @beatamk byłyśmy na terenach, które ucierpiały po przejściu trąby powietrznej na Lubelszczyźnie. Na miejscu działa Straż Pożarna i WOT. Bardzo duże straty. Rząd udzieli pomocy poszkodowanym. Apeluję także do firm ubezpieczeniowych o jak najszybszą reakcję - napisała Szydło na Twitterze.

Prawie od razu po jej wpisie pojawił się komentarz jednej z internautek, gdzie wypominała byłej premier to, że przed wyborami próbuje zrobić dobre wrażenie, a gdy inni byli 2 lata temu w potrzebie to w ogóle się nie zainteresowała równie zniszczonymi terenami.

"Proszę nie pisać nieprawdy"

- Dwa lata temu przez Kuj- Pom, Pom i Wlkp przeszło potężne tornado. Przez prawie tydzień nikt się nami nie interesował. A dzisiaj taa daam w Lubelskim jest @MorawieckiM @BeataSzydlo @beatamk . Rodacy macie szczęście , że zbliżają się wybory (pisownia oryginalna - dop. redakcji) - brzmiał wpis odnośnie wizyty Szydło na Lubelszczyźnie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 Beata Szydło dała się sprowokować i nie mogła zostawić tego bez komentarza. Odpisała dość dosadnie, mając na celu sprostowanie niewygodnych informacji.

- Szanowna Pani, proszę nie pisać nieprawdy, szczególnie w odniesieniu do poświęcenia służb, które od początku niosły pomoc poszkodowanym. Lepiej ważyć słowa, zwłaszcza w obliczu takiego nieszczęścia. Choć rozumiem emocje w tak trudnych momentach - ostro skwitowała polityk.

- Pani Premier. Strażacy owszem byli na miejscu i pracowalijak szatany. Policja też pomagała jak mogła. Ale władze tak ochoczo tam nie jechały. Niech sobie Pani przypomni - posypały się kolejne komentarze.

  1. Aktor TVP wziął ślub z popularną piosenkarką! To nowa i piękna para w polskim show-biznesie
  2. Legendarna aktorka TVP zmarła na straszliwego raka. Ale to alkohol ZNISZCZYŁ jej życie i karierę. Jej historia doprowadzi was do łez
  3. Wielki dramat na południu Polski. Mieszkańcy ewakuowani, sytuacja pogarsza się z każdą minutą
  4. Opublikowano dokumenty ministerstwa. Tyle pieniędzy naprawdę dali Rydzykowi, lepiej usiądźcie
  5. Słynny dziennikarz TVP z zarzutami. Miał znęcać się nad partnerką, poniżał ją na każdym kroku

Źródło: Super Express

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu