Beata Szydło w centrum awantury! Na jej wiecu fani PiS nie wytrzymali

Beata Szydło w centrum awantury! Na jej wiecu fani PiS nie wytrzymali Źródło: fot. P. Tracz / KPRM/flickr

Beata Szydło, była premier w ramach wspierania kampanii samorządowej PiS postanowiła odwiedzić Lublin. Poparła kandydaturę Sylwestra Tułajewa. Nie obyło się bez starcia KOD-u i Obywateli RP z wyborcami PiS.

Beata Szydło przyjechała do Lublina wesprzeć swojego partyjnego kolegę Sylwestra Tułajewa w wyborach samorządowych. Tułajew kandyduje na urząd prezydenta Lublina. Podczas jej wystąpienia nie obyło się bez przykrych incydentów. Na miejsce oprócz grona ludzi wspierających PiS przybyli również członkowie Obywateli RP oraz KOD-u, byli oni zaopatrzeni w transparenty z hasłami: "Witamy gwiazdę dojnej zmiany", "Tu jest Lublin, tu się nie kłamie". Te hasła nie spodobały się sympatykom Prawa i Sprawiedliwości, którzy porwali przyniesione na miejsce transparenty. Pani Premier Szydło próbowała załagodzić sytuację - Nie trzeba krzyczeć, nie trzeba być człowiekiem, który jest nastawiony na konfrontację, bo ja zaraz do państwa podejdę i z państwem porozmawiam  - mówiła. Finalnie do rozmów z członkami KOD-u oraz Obywateli RP nie doszło. Podczas swojego przemówienia, Beata Szydło zachwalała też kandydata Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta Lublina, Tułajewa. - Uczciwy, pracowity i ogromnej kultury. Nigdy się na nim nie zawiodłam i państwo się też na nim nie zawiedziecie – mówiła była Premier. W programie wyborczym Sylwestra Tułajewa możemy znaleźć takie punkty jak: "bezpłatne posiłki dla dzieci, programy dla seniorów, poprawę życia w biedniejszych dzielnicach, podatek od nieruchomości na tym samym poziomie przez całą kadencję, program Mieszkanie Plus, plan zagospodarowania przestrzennego".

Nie pierwsza dziwna sytuacja w Lublinie

Wcześniejsza konferencja również nie posiadała pozytywnego wydźwięku. Najpierw niespodziewanie zostało zmienione miejsce konferencji, a następnie przedstawiciele Prawa i Sprawiedliwości nie potrafili odpowiedzieć na zarzuty zebranych osób na temat możliwej straty osiemdziesięciu milionów złotych z dopłat unijnych. Obecną na miejscu Beatę Mazurek pożegnały okrzyki: "tchórze" oraz "kłamcy".ZOBACZ TAKŻE:
  1. Człowiek Dudy ujawnia prawdę o alkoholu u prezydenta. Będziecie zdziwieni
  2. Beata Szydło nigdy nie zazna spokoju. Kolejna ostra burda na spotkaniu z byłą premier
  3. Skandaliczny wpis na Twitterze Dudy! Prezydent zupełnie stracił nad sobą panowanie
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News