Szydło stanie przed sądem!

Szydło stanie przed sądem!

Beata Szydło ma ostatnio dużo problemów. Najpierw straciła swoją dawną pozycje w polityce, a teraz okazuje się, że stanie przed sądem. Byłej premier przeszłość nie daje o sobie zapomnieć.

Beata Szydło stanie przed sądem z uwagi na wypadek kolumny ówczesnego BOR, która zderzyła się z seicento w lutym ubiegłego roku.

Beata Szydło przed sądem!

Sprawa trafi na wokandę sądu w Oświęcimu. Jak podała policja, rządowa kolumna trzech samochodów, w której jechała ówczesna premier Beata Szydło, wyprzedzała fiata seicento. 21-letni kierowca pojazdu przepuścił pierwszy samochód należący do kolumny, a następnie zaczął skręcać w lewo i uderzył w auto Szydło, które z uwagi na zderzenie, dodatkowo uderzyło w drzewo. 21-latek usłyszał szybko prokuratorski zarzut nieumyślnego spowodowania wypadku. Jednakże mężczyzna nie przyznał się do winy. Teraz sprawie dokładniej przyjrzy się wymiar sprawiedliwości. Przypominamy, że w wyniku wypadku była premier odniosła obrażenia ciała, tak samo poszkodowany był jeden z funkcjonariuszy BOR. Screen z "Faktów" TVNZOBACZ TAKŻE:
  1. Kandydat na prezydenta w furii. „Z ciebie jest po prostu ch*j”
  2. Patryk Jaki przegra wybory przez własnego brata?! Nie uwierzycie, czym się zajmuje
  3. Big Cyc pozywa TVP za wykorzystanie piosenki. Żąda… miliona złotych na WOŚP!
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News