beata_po
yt/Wirtualna Polska
Anna Maria Guziewska - 1 Grudnia 2018

Beata Szydło nie przestaje się pogrążać. Jej dzisiejsze wystąpienie to jakaś kpina

Beata Szydło z działań rządu jest dumna i właśnie postanowiła dać upust swoich emocji. W żywiołowym wystąpieniu na konferencji PiS powiedziała, w jaki sposób spełniła marzenia Polaków. Wiele osób zauważa, że żywa próba skomplementowania działań rządu jest dość... nieobiektywna.

Beata Szydło, choć rzadko udziela się na mównicy sejmowej, tym razem postanowiła pochwalić swoich współpracowników, których prowadziła jeszcze będąc premierem. Okazuje się, że w ocenie polityk marzenia polskich rodzin właśnie dzięki nim się spełniają. Żywiołowe przemówienie natychmiast zaczęły analizować media i zastanawiać się, czy wspomniane wystąpienie nie miało raczej związku z... wewnątrzpartyjnymi nobilitacjami.

Co Beata Szydło powiedziała na konferencji PiS? Media i internauci krytykują byłą premier

Konferencja w Warszawie "Praca dla Polski" miała zwiększyć morale w partii i podsumować dotychczasowe działania rządu PiS. Wśród nich, same sukcesy. Od flagowego programu 500 plus, po działania na rzecz reformy edukacji. Beata Szydło nie mogła wyjść z podziwu, jak wiele zmieniło się w Polsce dzięki niej i jej współpracownikom. - Słyszę podchodzących ludzi, mówiących "dziękujemy wam za to, że możemy pojechać z dziećmi na wakacje". Pamiętam list, który przyszedł do KPRM, w którym mama dziękowała, że może wreszcie kupić swojemu synkowi na urodziny wymarzony rower. Czy może być coś piękniejszego i satysfakcjonującego dla polityka? Po to jesteśmy, żeby spełniały się marzenia polskich dzieci, polskich rodzin - powiedziała była premier. Według Szydło praca polityków PiS miała niebagatelny wpływ na nastroje panujące w Polsce. To właśnie rząd miał sprawić, że polskie rodziny żyją "godnie". Chociaż była premier była daleka od ujawniania kulis, tym przyjrzały się media. Dziennikarze zwracają uwagę, że podczas działań rządu doszło do wielu nobilitacji współpracowników, znajomych i rodziny. Ci sami pytają, czyje, finalnie, marzenia się spełniły - polityków, którzy zgarnęli lukratywne posady i sporą kasę, czy prostych Polaków?DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Kaczynski_JaroslawDlaczego Jarosław Kaczyński się nie ożenił? 9 pilnie strzeżonych sekretów prezesa PiSCzytaj dalej

Słowa poparcia z ust premiera

Nie wiadomo jednak, czy ewentualna medialna krytyka wpłynie na nastroje w partii. Podczas spotkania retoryce Szydło wtórował Morawiecki. - Nie chcemy, żeby walki polityczne przypominały walki plemienne, żeby ludzie się tak dzielili. Zapraszamy do merytorycznej współpracy również opozycję - powiedział Mateusz Morawiecki w Warszawie. Oba wystąpienia spotkały się z aplauzem polityków Prawa i Sprawiedliwości.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Pawłowicz właśnie PONIŻYŁA Owsiaka w sądzie! Miażdżący wyrok, "PiS-owskie prawo"
  2. Gigantyczny wyciek! PiS odda władzę, podano dokładną datę
  3. Ksiądz ujawnia kompromitujące rząd PiS fakty. Z tego NIGDY się nie wytłumaczą
  4. Znaki zodiaku i ich najlepsze zalety. Jakie są Twoje?
  5. Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Ekspert tłumaczy
goszczGroźne wypadki znanych Polaków [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News