Beata Szydło ostro skrytykowana za styl. Nie ma już szans na dobrą zmianę?

Beata Szydło ostro skrytykowana za styl. Nie ma już szans na dobrą zmianę? Źródło: Wikimedia Commons

Beata Szydło była krytykowana nie tylko za swoje polityczne decyzje, ale również za źle dobraną garderobę. Polityk PiS po raz kolejny zwróciła na siebie uwagę niefortunnymi stylizacjami, które wywołały krytykę w Internecie. Nic nie zapowiada, aby w wyglądzie byłej premier RP szykowała się dobra zmiana.

Beata Szydło nie pierwszy raz zaprezentowała się w źle dobranej garderobie. Była premier RP w dalszym ciągu zalicza modowe wpadki, które są szeroko komentowane przez stylistów i internautów. Opinia publiczna przez lata zdążyła oswoić się ze stylem byłej premier. Nic nie zapowiada, aby w wyglądzie polityk PiS szykowała się dobra zmiana.

Media podsumowały kreacje, które Beata Szydło wybierała w tym tygodniu. Dla wicepremier były to nieudane dni, w których zaliczyła kolejne modowe wpadki. Podczas publicznych wystąpień stawiała na marynarki w kolorze niebieskim i czerwonym. Z pewnością zamierzała wyglądać w nich elegancko, jednak efekt okazał się zupełnie odwrotny. Eksperci nie zostawili na niej suchej nitki.

Beata Szydło w ostatnich stylizacjach wygląda bardzo niekorzystnie. Eksperci wytykają rażące błędy

Styliści po raz kolejny wytknęli Beacie Szydło złe wybory w kwestii mody. Zwrócili uwagę przede wszystkim na to, że marynarki są zbyt opięte i wraz z bluzką, która znajdowała się pod spodem, tworzyły bardzo niemiły dla oka zestaw. Nie pomogło nawet rozpięcie marynarki, które jest zabiegiem często stosowanym przez byłą premier.

Eksperci byli bezlitośni, a ich komentarze nie pozostawiły najmniejszych złudzeń. Pisali między innymi o tym, że byłej premier "przydałoby się więcej luzu". Nic nie wskazuje na to, aby w kreacjach Beaty Szydło zapowiadała się jakakolwiek "dobra zmiana". Wicepremier stawia przeważnie na marynarki w zestawie ze spodniami. Bardzo często wybiera jednak zbyt opięte modele, które optycznie dodają jej kilogramów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Beata Szydło nie jest zwolenniczką dobrej zmiany w swoim wizerunku

Nie da się jednak ukryć, że stylizacje, na które stawia Beata Szydło nie pasują do jej sylwetki. Była premier wybiera wciąż te same kolory i nie eksperymentuje z ubiorem. Eksperci twierdzą, że zmiany w stylu mogłyby w pozytywny sposób wpłynąć na jej wizerunek.

Zwolenniczka "dobrej zmiany" w polityce najwyraźniej nie przewiduje dobrej zmiany w swoim sposobie ubierania.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Małgorzata Kożuchowska nie zawsze wyglądała jak chodzący ideał piękna. Aktorka przeszła spektakularną metamorfozę!
  2. Syn lubianego dziennikarza TVP jest bardzo przystojny! Te zdjęcia zwalą was z nóg!
  3. Gessler zareagowała na medale Stocha i Kubackiego. Riposta zwala z nóg, pękamy ze śmiechu
  4. Ciężko się po tym pozbierać. Przerażony szczeniak piszczy i nie chce puścić weterynarza
  5. Wałęsa właśnie ośmieszył Rydzyka. Chwilę potem musiał skasować wpis

     

źródło: Dziennik


Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News