Beata Szydło zareagowała na naszą publikację. Była premier, która ostatnio jest bardziej znana z wypadków samochodowych, niż z uprawiania realnej polityki postanowiła ustosunkować się do naszej wczorajszej publikacji. Twitter kobiety aż zagrzmiał od komentarzy internautów.

Beata Szydło nie może mówić o dobrym PR w ostatnich miesiącach. Kobieta została odsunięta od władzy za pośrednictwem Jarosława Kaczyńskiego, który był widocznie niezadowolony z działań „dobrej zmiany” pod jej batutą.

Pomimo tego, że kobieta pełni teoretycznie funkcję ministra, to o jej działaniach praktycznie nic nie słychać, a przynajmniej taką tezę postawiliśmy w naszej redakcji. Jak się okazało, kobieta postanowiła ustosunkować się do naszych zarzutów i zdecydowała się zainterweniować. Sposób reakcji zadziwił nas wszystkich.

Beata Szydło reaguje na doniesienia Pikio.pl

W publikacji z dnia 4 listopada jeden z naszych redaktorów Karol Zaborowski zauważył, że była premier nie bierze udziału w funkcjach publicznych. Redakcyjny kolega napisał, że „Szydło jest coraz bardziej marginalizowana, co w końcu może dopuścić do jej całkowitego zniknięcia z politycznego piedestału. Jej nieobecność podczas ogłaszania wyników wyborów zdaje się tylko to potwierdzać. W ten sposób coraz więcej osób wróży jej koniec kariery politycznej”.

Jak się okazało, Beata Szydło, na której temat newsy na Pikio.pl nabiły 15,5 mln unikalnych odsłon, wzięła sobie nasze słowa bardzo do serca, czego wyraz dała na swoim Twitterze. Reakcja internautów śledzących social media byłej premier jest jednak sprzeczna do tej, do której polityk PiS mogłaby się pozytywnie ustosunkować.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Franciszek dokonuje cudów? Niewiarygodne zdarzenia z udziałem papieża

Była premier gratuluje zwycięzcy w wyborach

O ile poprzednio premier unikała obecności w tak ważnych i istotnych dla swojego ugrupowania wyborach samorządowych, o tyle teraz postanowiła pokazać, że nasza publikacja się myli. Pomimo wygranych polityków PiS w poszczególnych miastach Polski, na przykład w Katowicach, kobieta zachowywała wstrzemięźliwość i była daleka od agitowania przedstawicieli swojego ugrupowania w drugiej turze wyborów, co skrzętnie w redakcji odnotowaliśmy. Zaledwie kilka godzin po naszej publikacji, polityk postanowiła pogratulować jednemu z wygranych w tegorocznych wyborach. Stanęło na burmistrza Wadowic.

Kandydat Prawa i Sprawiedliwości na urząd burmistrza miasta urodzenia Jana Pawła II zdecydował się podzielić radością po opublikowaniu oficjalnych wyników wyborów

– Tak, tak. Zrobiliśmy to razem #DlaWadowic. Dziękuję za każdy Wasz głos. Wierzę, że nasza gmina, nasze miasto będzie normalne. Nie obawiajcie się przyszłości – napisał nowy włodarz miasta, Bartosz Kaliński.

Nowy burmistrz Wadowic ma się z czego cieszyć. Szczególnie, jest pierwszym politykiem PiS, któremu Beata Szydło pogratulowała po ogłoszeniu wyników.

– W Wadowicach będzie normalnie. Brawo Bartosz Kaliński. Wielkie gratulacje! – odpowiedziała na tweeta mężczyzny minister

Czyżby publikacja Pikio.pl sprawiała, że kobieta bardziej zaangażuje się w działalność polityczną? Internauci zauważają, że owe gratulacje są bardzo zaskakujące, a pominięcie innych zwycięzców z PiS jest bardzo niestosowne.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jarosław Kaczyński jest przerażony! Najnowsze doniesienia o jego stanie zdrowia powalają
  2. Jarosław Kaczyński spanikował! W PiS panuje totalny chaos
  3. Znaki zodiaku, które są największymi kłamczuchami. Cała prawda
  4. Zamykają je żywcem w “grobach”. Potem wszyscy je ze smakiem jemy
  5. Jarosław Kaczyński przerwał właśnie wszelkie spekulacje. Oświadczenie ws Polexitu

Największe tajemnice Jackowskiego ujawnione! To od tego się zaczęło