Przełom w życiu Beaty Szydło! Taką zapamiętamy ją na zawsze

Przełom w życiu Beaty Szydło! Taką zapamiętamy ją na zawsze

Beata Szydło była twarzą rządu Prawa i Sprawiedliwości, który został uformowany po wyborach w 2015 roku. Wtedy to posłanka została wyznaczona przez Jarosława Kaczyńskiego na premiera, tym samym otrzymując zaufanie polityków PiS-u. Po dwóch latach na stanowisku szefowej rządu, Beata Szydło zdecydowała się na zmiany. Jednak jej dawny wizerunek zapamiętamy na zawsze.

Beata Szydło, mimo że nie pełni już roli premiera, nadal odgrywa ważną rolę w Prawie i Sprawiedliwości. Nie można jej też odmówić tego, że cały czas jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych osób w partii. Była premier przyzwyczaiła odbiorców do bardzo dużej konsekwencji w kreowaniu swojego wizerunku. Jednak ostatnio dała sygnały sugerujące, że wiele może zmienić się w tej kwestii.

Beata Szydło zmienia wizerunek?

Była premier, a obecnie wicepremier i przewodnicząca Komitetu Społecznego Rady Ministrów, wzięła udział w panelu otwierającym Forum Ekonomiczne w Krynicy. Podczas swojego wystąpienia, Beata Szydło zdecydowała się w pewnym stopniu przełamać swój image. Wicepremier pojawiła się bowiem w Krynicy bez jej najbardziej charakterystycznego elementu, czyli broszki. To momentalnie przyciągnęło uwagę wszystkich mediów. - Mam nadzieję, że po prostu zapomniała o swojej słynnej broszce. To był element wyróżniający Beatę Szydło i myślę, że Polacy go zaakceptowali i polubili - mówi specjalista od wizerunku i marketingu politycznego Wojciech Szalkiewicz. Ekspert zwraca uwagę, że jeśli Beata Szydło planuje zmienić swój wizerunek, to rezultat niekoniecznie musi być pozytywny. - Była premier nie kończy jeszcze kariery politycznej, podobno ma kandydować do europarlamentu, więc nie powinna wymyślać nowego wizerunku, skoro ten się sprawdził - podkreśla Szalkiewicz w rozmowie z Super Expressem.

Imponująca kolekcja Beaty Szydło na zawsze w naszej pamięci

Zestaw broszek obecnej wicepremier może wprawić w zakłopotanie niejednego kolekcjonera. W przeciągu dwóch lat kierowania rządem, Beata Szydło zgromadziła ozdoby na każdą okazję, które już od zawsze będą kojarzyć się Polakom z byłą premier. W jej kolekcji można znaleźć oczywiste zdobycze, takie jak biżuterię w kolorze flag państw, które Beata Szydło odwiedziła jako premier. Jednak wicepremier dysponuje też mniej oczywistymi okazami, np. broszką wykonaną z węgla, czy taką przedstawiającą twitterowego ptaszka.
ZOBACZ TAKŻE
  1. Netia w środku skandalu! Internauci oskarżają ich o podłą kradzież
  2. Znajdziesz je polskich lasach. Dają 100 zł za 100g
  3. Grzegorz Markowski z córką ostro przeciwko PiS. Fani nie dowierzają
Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu