Rządowe limuzyny i gigantyczne premie to jeszcze nic. Właśnie ujawniono kolejne niewygodne informacje o Beacie Szydło

Rządowe limuzyny i gigantyczne premie to jeszcze nic. Właśnie ujawniono kolejne niewygodne informacje o Beacie Szydło Źródło: screen youtube.com/Onet News

Beata Szydło już niedługo może zasiąść w ławach Europarlamentu. Jednak teraz na jaw wyszły kolejne informacje, które bez wątpienia są bardzo niewygodne dla byłej premier. Ujawniono całą prawdę o jej wydatkach, które oczywiście finansowane są z państwowych pieniędzy.

Beata Szydło w wyborach do Europarlamentu startuje z pierwszego miejsca małopolskiej listy PiS. Jej udział wiązał się z niemałymi kontrowersjami, a wręcz nie spodobał się bardzo dużej liczbie Polaków, którzy nie bali się otwarcie krytykować tej decyzji w Internecie. Oczywiste jest, że walka o głosy będzie trwała do samego końca, a w świetle ostatnio ujawnionych informacji, Beata Szydło może sporo stracić.

Beata Szydło wydała miliony na podróże?

Oczywiste jest, że czołowi politycy w naszym kraju niezależnie od ugrupowania nie poruszają się zwykłymi środkami transportu. Do swojej dyspozycji mają oddane zarówno samochody kierowane przez kierowców SOP, a dawniej MON, jak i wojskowe samoloty CASA.

W mediach już niejednokrotnie słyszeliśmy o wypadkach jakie miały miejsce na polskich drogach podczas przejazdu rządowych limuzyn. Niektóre z nich związane są z niemałymi aferami, a zwłaszcza te, w których brała udział Beata Szydło.

Była premier bywała już z tego powodu atakowana i zarzucano jej, że nadużywa rządowej komunikacji. Teraz temat ten powrócił, jednak nie dotyczy już przejazdów byłej premier, a przelotów. Krzysztof Brejza wystosował odpowiednią interpelację, która miała pokazać, jak wygląda bilans, jeżeli chodzi o przeloty wojskową CASĄ z udziałem polityków obecnego obozu rządzącego. Wedle odpowiedzi, którą otrzymał, wynika, że najwięcej lotów odbyła właśnie Beata Szydło, pozostawiając innych polityków swojej partii daleko w tyle.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Była premier korzystała z wojskowego samolotu aż 70 razy w ciągu 3 lat. Dla porównania Matusz Morawiecki przez ten czas osiągnął wynik 45 lotów, a Mariusz Błaszczak zaledwie 1. Według wielu specjalistów, jak i internautów, takie informacje mogą zaszkodzić Beacie Szydło tuż przed wyborami, które nie ma co ukrywać, są bardzo istotne w tegorocznych zmaganiach politycznych.

Co więcej, dokument ten może rzutować również na wyniki głosowania, które odbędzie się również na jesieni. Nie ulega wątpliwości, że politycy PiS nie mają przed sobą łatwego orzecha do zgryzienia, jeżeli chcą wygrać w wyborach.

  1. Gienek Loska walczy o życie! Lekarze podali przerażające informacje. Fani nie mogą wyjść z osłupienia. To straszne
  2. Okropna i druzgocąca tragedia w życiu Macieja Kurzajewskiego. Dziennikarz TVP stracił najważniejszą osobę w swoim życiu
  3. Jak mieszka Agata Duda z mężem? Widok nieziemskich luksusów wbija w ziemię (Zdjęcia)
  4. Wiadomo już, jak skończy się "M jak miłość". Dla wielu widzów będzie to ciężkim szokiem
  5. Skandal rozrywa Wielką Brytanię. Media poinformowały, że książę Harry NIE JEST ojcem dziecka Meghan Markle
  6. Nie żyje jedna z głównych bohaterek serialu "Przyjaciółki". Wstrząsająca, nagła śmierć

źródło: Super Express

Następny artykuł