Bez nazwy-1
screen/youtube/FAKT24.PL
Patryk Korzec - 3 Października 2018

Ujawniamy, czym naprawdę zajmuje się Beata Szydło. Polacy będą wściekli

Beata Szydło w ostatnim czasie bardzo rzadko udziela się w mediach, a od czasu jej kontrowersyjnej dymisji świat polityki zdążył już o niej zapomnieć. Niedawno wróciła na salony za sprawą komentarza Dudy dotyczącego jej odejścia ze stanowiska, a teraz na światło dzienne wyszło, co kobieta robi obecnie. Polacy będą wściekli. 

Beata Szydło przez ostatnie miesiące jest swoistą zagadką dla Polaków. Można odnieść wrażenie, że świat polityki zdążyłby już o niej całkiem zapomnieć, gdyby nie ostatni komentarz Andrzeja Dudy na temat jej dymisji. Teraz na jaw wyszło to, czym właściwie kobieta zajmuje się obecnie i z pewnością rozwścieczy to wszystkich podatników.

Beata Szydło: czym się teraz zajmuje?

Beata Szydło ze świata polityki zniknęła wraz z chwilą zdymisjonowania jej ze stanowiska premiera w grudniu ubiegłego roku. Od tamtego czasu raczej nie pokazywała się w mediach i stroniła od publicznych wypowiedzi. Wiadomo jedynie, że w rekompensacie za pozbawienie jej posady, dostała nową funkcję, tj. została wicepremierem ds. społecznych. Niewiele osób jednak wie, co tak naprawdę się za tym kryje. Jej obowiązki i to co robi z pewnością rozwścieczy wszystkich podatników. Była premier otrzymała stanowisko, które stworzone zostało specjalnie dla niej i wydaje się, że ona sama jeszcze nie wie, na czym jej rola dokładnie polega, ale pensję pobiera regularnie. Pierwszy raport z posiedzenia Komitetu Społecznego ujawnił, że pracowano tam nad... zupełnie niczym. Uznać to można było za towarzyskie spotkanie połączone z przeglądem prasy codziennej. Od tamtej pory Szydło głównie jeździ po kraju i agituje za kandydatami PiS-u, z czego w sumie nie wynika nic konkretnego.

Beata Szydło marnuje pieniądze podatników?

Jak ustalił serwis Natemat.pl, podczas pełnienia nowej funkcji polityk odbyła już około 100 podróży służbowych, które swym zasięgiem obejmowały całą Polskę. Głównymi celami były spotkania z Polakami, uroczystości religijne i spotkania naukowe, jednak ciężko te przedsięwzięcia nazwać wykonywaniem obowiązków.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
PieniądzeCo nam dało 500 plus? 8 zaskakujących efektówCzytaj dalej
Wątpliwości budzi również kwestia tego, które z tych wyjazdów rzeczywiście zaliczyć by można było do normalnego funkcjonowania Komitetu Społecznego, a które określić można jako część samorządowej kampanii wyborczej. Serwis obliczył również, że średnio kobieta wykonuje około 11 podróży służbowych na miesiąc, a wszystko oczywiście za publiczne pieniądze podatników, a więc nas wszystkich. [category-link]ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kancelaria Prezydenta przekazała smutne informacje. Nie żyje bohater narodowy
  2. PiS zmniejszy wydatki na leczenie śmiertelnej choroby. Pacjenci są przerażeni
  3. Gwiazda zniknęła z TVN na lata. „Byłam poddawana egzorcyzmom”
goszczGroźne wypadki znanych Polaków [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News