Nagranie z podróżującą autobusem Beatą Szydło podbija sieć. Nie mieli dla niej litości

Nagranie z podróżującą autobusem Beatą Szydło podbija sieć. Nie mieli dla niej litości Źródło: facebook/Beata Szydło

Beata Szydło wydała w "Szydłobusie" szokujące przemówienie. Po komunikacie byłej premier internauci są podzieleni.

Beata Szydło pełni obecnie rolę wiceprezesa Rady Ministrów i przewodniczącej Komitetu Społecznego Rady Ministrów. Mimo iż po zmianie na stołku premiera przestała być w centrum uwagi, ciągle aktywnie udziela się w polityce. Obecnie startuje w wyborach do PE z okręgu małopolsko-świętokrzyskiego. Prowadzi także kampanię wyborczą jeżdżąc po Polsce "Szydłobusem" i wspierając kandydatów PiS. Podczas jednej z podróży wydała oświadczenie, które podzieliło internautów.

Beata Szydło dzieli internautów

- Ostatnia prosta wyborcza przed nami. Za kilkanaście dni będziemy decydowali o ważnych dla Polaków sprawach, o sprawach ważnych dla całej Europy. Będziemy decydowali o prawie Polaków do własnej waluty, prawie rodziców do wychowywania dzieci, do wartości, które budują nasza tożsamość, będziemy decydowali o prawie i poczuciu bezpieczeństwa w Polsce i w Europie. To są bardzo ważne wybory - powiedziała Beata Szydło w filmie wrzuconym na portalu Facebook.

Nie wszystkim spodobała się wypowiedź byłej premier. Niektórzy wytykają jej hipokryzję, przypominając jak pogardliwie wypowiadała się o "brukselskich elitach" w Sejmie. Trafiają się także zawiedzeni wyborcy PiS, którzy oczekiwali więcej po dobiegającej końca kadencji.

- Zabiliście nie tylko u mnie wiarę i nadzieję na normalne państwo, ja już do żadnego autobusu w Polsce nie wsiadam - pisze jeden z internautów.

Znajdują się jednak optymiści, którzy udzielają poparcia Beacie Szydło.

- Pani Premier pozdrawiam serdecznie, miłej niedzieli życzę, jestem z Wami! - pisze jeden z użytkowników facebooka.

Co wiemy o Beacie Szydło?

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w polityce pojawiać zaczęła się w okolicach 1998 roku, kiedy została burmistrzem miasta Brzeszcz i udzielała się jako radna z list Akcji Wyborczej Solidarność. W 2005 roku zgłosiła się do... Platformy Obywatelskiej! Ostatecznie wylądowała jednak w Prawie i Sprawiedliwości. W sejmie zasiadła w tym samym roku, z najlepszym wynikiem w okręgu chrzanowskim. W V kadencji sejmu zasiadała w komisjach Gospodarki oraz w Samorządu Terytorialnego i Polityki Regionalnej. W kolejnej kadencji również weszła do sejmu. W 2010 roku otrzymała tytuł wiceprezes Prawa i Sprawiedliwości. W 2015 roku pokierowała sztabem wyborczym Andrzeja Dudy. Wygrane wybory umożliwiły jej start w następnych wyborach, po których została prezesem rady ministrów.

  1. Kolejny cios dla Agaty Dudy! Hanna Lis BEZ LITOŚCI zgniotła pierwszą damę. Takie słowa aż wstyd powtórzyć na głos! 
  2. Gienek Loska walczy o życie! Lekarze podali przerażające informacje. Fani nie mogą wyjść z osłupienia. To straszne
  3. Prorok z zagranicy przeraził Polaków. Zapowiada nagłą zagładę milionów ludzi, wkrótce ma wydarzyć się najgorsze
  4. Nadchodzi prawdziwa groza. Nawet tragedie i katastrofy z wizji Jackowskiego są mniej przerażające
  5. Wiatr 80 km/h uderzy w Polskę! Potężne burze i alerty IMGW już dzisiaj
  6. Potężne trzęsienie ziemi!

Źródło: Super Express

 

Następny artykuł