Nagranie z podróżującą autobusem Beatą Szydło podbija sieć. Nie mieli dla niej litości

Nagranie z podróżującą autobusem Beatą Szydło podbija sieć. Nie mieli dla niej litości Źródło: facebook/Beata Szydło

Beata Szydło wydała w "Szydłobusie" szokujące przemówienie. Po komunikacie byłej premier internauci są podzieleni.

Beata Szydło pełni obecnie rolę wiceprezesa Rady Ministrów i przewodniczącej Komitetu Społecznego Rady Ministrów. Mimo iż po zmianie na stołku premiera przestała być w centrum uwagi, ciągle aktywnie udziela się w polityce. Obecnie startuje w wyborach do PE z okręgu małopolsko-świętokrzyskiego. Prowadzi także kampanię wyborczą jeżdżąc po Polsce "Szydłobusem" i wspierając kandydatów PiS. Podczas jednej z podróży wydała oświadczenie, które podzieliło internautów.

Beata Szydło dzieli internautów

- Ostatnia prosta wyborcza przed nami. Za kilkanaście dni będziemy decydowali o ważnych dla Polaków sprawach, o sprawach ważnych dla całej Europy. Będziemy decydowali o prawie Polaków do własnej waluty, prawie rodziców do wychowywania dzieci, do wartości, które budują nasza tożsamość, będziemy decydowali o prawie i poczuciu bezpieczeństwa w Polsce i w Europie. To są bardzo ważne wybory - powiedziała Beata Szydło w filmie wrzuconym na portalu Facebook.

Nie wszystkim spodobała się wypowiedź byłej premier. Niektórzy wytykają jej hipokryzję, przypominając jak pogardliwie wypowiadała się o "brukselskich elitach" w Sejmie. Trafiają się także zawiedzeni wyborcy PiS, którzy oczekiwali więcej po dobiegającej końca kadencji.

- Zabiliście nie tylko u mnie wiarę i nadzieję na normalne państwo, ja już do żadnego autobusu w Polsce nie wsiadam - pisze jeden z internautów.

Znajdują się jednak optymiści, którzy udzielają poparcia Beacie Szydło.

- Pani Premier pozdrawiam serdecznie, miłej niedzieli życzę, jestem z Wami! - pisze jeden z użytkowników facebooka.

Co wiemy o Beacie Szydło?

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w polityce pojawiać zaczęła się w okolicach 1998 roku, kiedy została burmistrzem miasta Brzeszcz i udzielała się jako radna z list Akcji Wyborczej Solidarność. W 2005 roku zgłosiła się do... Platformy Obywatelskiej! Ostatecznie wylądowała jednak w Prawie i Sprawiedliwości. W sejmie zasiadła w tym samym roku, z najlepszym wynikiem w okręgu chrzanowskim. W V kadencji sejmu zasiadała w komisjach Gospodarki oraz w Samorządu Terytorialnego i Polityki Regionalnej. W kolejnej kadencji również weszła do sejmu. W 2010 roku otrzymała tytuł wiceprezes Prawa i Sprawiedliwości. W 2015 roku pokierowała sztabem wyborczym Andrzeja Dudy. Wygrane wybory umożliwiły jej start w następnych wyborach, po których została prezesem rady ministrów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kolejny cios dla Agaty Dudy! Hanna Lis BEZ LITOŚCI zgniotła pierwszą damę. Takie słowa aż wstyd powtórzyć na głos! 
  2. Gienek Loska walczy o życie! Lekarze podali przerażające informacje. Fani nie mogą wyjść z osłupienia. To straszne
  3. Prorok z zagranicy przeraził Polaków. Zapowiada nagłą zagładę milionów ludzi, wkrótce ma wydarzyć się najgorsze
  4. Nadchodzi prawdziwa groza. Nawet tragedie i katastrofy z wizji Jackowskiego są mniej przerażające
  5. Wiatr 80 km/h uderzy w Polskę! Potężne burze i alerty IMGW już dzisiaj
  6. Potężne trzęsienie ziemi!

Źródło: Super Express

 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News