Podczas ulewy Duda nie pozwolił, by Szydło przemokła do suchej nitki. Oniemieliśmy, gdy wziął premier pod rękę i przygarnął pod swój parasol

Podczas ulewy Duda nie pozwolił, by Szydło przemokła do suchej nitki. Oniemieliśmy, gdy wziął premier pod rękę i przygarnął pod swój parasol Źródło: fot. wikipedia.org/P. Tracz/ KPRM

Beata Szydło wraz z prezydentem odwiedziła Myślenice, gdzie złapał ich niesamowicie ulewny deszcz. Jedak prezydent był na to gotowy i natychmiast przybył byłej premier z pomocą.

Beata Szydło przez  długi czas nie pokazywała się u boku Andrzeja Dudy, mimo że w 2015 roku to właśnie ona była odpowiedzialna za jego kampanię wyborczą. Tym razem jednak postanowili razem spotkać się z Polakami. Niestety wydarzenie to odbywało się pod chmurką, a ostatnie dni w całej Polce są bardzo deszczowe i zła pogoda niestety złapała również parę polityków.

Beata Szydło pod rękę z Andrzejem Dudą

Spotkanie z byłą premier i prezydentem odbyło się na rynku miasta, gdzie złapał ich ulewny deszcz, jednak Andrzej Duda był cały czas w pełnej gotowości i kiedy tylko pojawiła się potrzeba, zachował się jak prawdziwy dżentelmen, biorąc Beatę Szydło pod swój parasol.

Internet momentalnie obiegły wspólne zdjęcia Szydło i Dudy, jak idą pod rękę pod jednym parasolem. Wiele osób w swoich komentarzach pisało wręcz, że razem wyglądają jak para prezydencka. Inni żartowali pisząc co na to wszystko powie pierwsza dama. Oczywiście nie zabrakło również kilku słów krytyki, w których wyśmiewano brak parasoli będących na wyposażeniu partii rządzącej. 

Jednocześnie doskonale widać, że ich relacja, która zawiązała się podczas kampanii wyborczej, nie osłabła mimo lat i oboje wciąż bardzo dobrze czują się w swoim towarzystwie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jednak mimo wszystko większość osób oniemiała widząc razem prezydenta i byłą premier, którzy szli niczym starzy przyjaciele pod rękę. Andrzej Duda podczas swojego wystąpienia podkreślił, że zawsze mógł liczyć na mieszkańców Myślenic i podczas ostatnich wyborów miał w tym rejonie bardzo dobre wyniki, za co chciał bardzo podziękować.

 - Zawsze przyjmowaliście mnie Państwo w Waszym mieście jako swojego. Byłem posłem, radnym miasta Krakowa, czy też reprezentowałem Was w Parlamencie Europejskim i bardzo dziękuję, że zaufaliście mi podczas ostatnich wyborów prezydenckich. Miałem na tej ziemi i w tym mieście bardzo dobry wynik, a dzisiaj mam okazję, aby za niego osobiście podziękować - mówił prezydent.

Beata Duda fot. KPRP

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Martyna Wojciechowska przeszła PIEKŁO! Była molestowana przez znanego lekarza. Wyznanie gwiazdy doprowadzi was do płaczu
  2. Kim jest żona Tomasza Sekielskiego? Stawiamy miliony, że nie zgadniecie czym się zajmuje
  3. Tragiczna wizja Jackowskiego. Ostrzega, że Polacy mają duży problem, najbliższe miesiące mają być koszmarem
  4. Dziś miliony widzów włączą TVN. Telewizja pokaże film Sekielskiego "Tylko nie mów nikomu"
  5. Odbierze wam mowę. Właśnie ujawniono PRAWDZIWY powód rozstania Meghan Markle z pierwszym mężem
  6. Smutne wiadomości obiegły rano polskie media. Nie żyje wielki artysta, który na zawsze zapisał się w historii

źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News