Beata Szydło ostatecznie pogrążona! Była premier płonie ze wstydu

Beata Szydło ostatecznie pogrążona! Była premier płonie ze wstydu

Przeprowadzona w ostatnim czasie na zlecenie Wirtualnej Polski sonda uliczna na pewno nie ucieszy byłej premier. Beata Szydło okazała się postacią, której większość Polaków nie kojarzy! A już na pewno nie z jej obecnej działalności politycznej. Co za wstyd!

71 procent respondentów nie wie, jaką działalnością obecnie zajmuje się była premier. Jedynie 29 proc. odpowiedzi była poprawna, choć wskazanie jej obowiązków dokładnie sprawiało Polakom kolejny problem. Kolejne zadane pytanie to: "Jakie stanowisko w rządzie zajmuje Beata Szydło?" I w tym wypadku znowu, aż 59 proc. pytanych osób nie potrafiło znaleźć odpowiedzi.

Co faktycznie robi teraz Beata Szydło?

Szydło od grudnia jest wicepremierem. Odpowiada również w rządzie za sprawy społeczne. Kieruje także Komitetem Społecznym Rady Ministrów. Jednak faktycznie niewiele osób o tym wie. Pozostaje pytanie - czy wstydzić powinni się wyborcy, którzy nie wiedzą, kto sprawuje jaką funkcje w kraju, czy sama Beata Szydło? Można stwierdzić, że obydwie strony, choć to Szydło, jako postać reprezentatywna, powinna starać się być bardziej rozpoznawalna. Zwłaszcza wśród rodaków.

Plany byłej premier na przyszłość

Szydło dość niechętnie wypowiada się o swoich planach na przyszłość. Nie wyklucza jednak możliwości wystartowania w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Twierdzi, że "w polityce nie wyklucza się żadnych rozwiązań, a opcji jest kilka". Rozmawiała już na ten temat z prezesem Jarosławem Kaczyńskim, ale nie wspomniała nic więcej. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. PiS oszukał swoich wyborców? Wszystko wyszło na jaw
  2. Międzynarodowa afera, Franciszek interweniuje ws. Polski! Lech Kaczyński zamieszany
  3. Najsłynniejszy gwiazdor w historii TVN jest gejem?! Zaskakująca wizja jasnowidza
  4. Prywatny dramat Lewandowskiej. Przeżyła piekło, którego nigdy nie zapomni
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News