Oczy wam wyjdą z orbit! Metamorfoza Beaty Szydło: mocny makijaż, jaskrawa szminka i te ubrania!

Oczy wam wyjdą z orbit! Metamorfoza Beaty Szydło: mocny makijaż, jaskrawa szminka i te ubrania! Źródło: Polskie Radio

Beata Szydło coraz mocniej akcentuje swój powrót do polityki. To oczywisty znak tego, że wybory zbliżają się coraz bardziej. Widoczne jest to nawet w samym wyglądzie byłej Prezes Rady Ministrów, która całkowicie zmieniła swój styl. Społeczeństwo jest w szoku patrząc, jak bardzo się zmieniła.

Beata Szydło, od chwili gdy złożyła dymisję, a jej stanowisko zajął Mateusz Morawiecki, zdawała się być nieobecna w szeroko rozumianej przestrzeni publicznej. Co prawda pełniła funkcję wicepremiera, jednak mocno stroniła od mediów, wywiadów i kamer. Wydawało się, że jej polityczna misja, powierzona przez Jarosława Kaczyńskiego dobiegła końca.

Tak się jednak nie stało. Gdy pojawiła się informacja, że będzie startowała w wyborach do europarlamentu, a nawet zostanie "jedynką" w okręgu małopolsko-świętokrzyskim, opinia publiczna była w szoku. Nagle była Prezes Rady Ministrów wyszła z cienia, zaczęła być coraz bardziej aktywna w przestrzeni publicznej i było wyraźnie widać, że kampania wyborcza rusza na całego. Widać to nawet po jej stylu i wyglądzie, na który wprost nie da się nie zwrócić uwagi. Zmiana jest bardzo zauważalna.

Beata Szydło chce powtórzyć swój sukces? Wraca do starego stylu

Gdy przed wyborami w 2015 roku Beata Szydło została twarzą kampanii wyborczej Prawa i Sprawiedliwości, nikt nie wróżył jej wielkich szans powodzenia. Jednak styl, charyzma oraz odpowiednie zaplecze polityczne pozwoliły jej osiągnąć niebywały sukces - jeden z największych w historii polskich wyborów parlamentarnych. Teraz wszystko wskazuje na to, że po kilkunastu miesiącach absencji, planuje powtórzyć swój wynik, tym razem w wyborach do europarlamentu.

Wyrazisty makijaż, mocna szminka, dopieszczona fryzura oraz "szczęśliwa broszka" - to teraz znaki rozpoznawcze Beaty Szydło.

- Broszka, którą też miałam na konwencji w Warszawie. Ona przynosi mi szczęście, promowała program 500 plus i przyniosła nam szczęście, bo też ten program okazał się fantastyczny - powiedziała była premier w Kwadransie Politycznym.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kampania wyborcza trwa

Dla polityka, zwłaszcza biorącego udział w kampanii wyborczej, wygląd jest bardzo ważny. Nawet podświadomie ludzki mózg ocenia inną osobę na podstawie tego jak wygląda. Obecny styl Beaty Szydło najprawdopodobniej ma nasuwać skojarzenie z dobrą, uprzejmą, ale i silną kobietą, która nie obawia się walczyć o swoje. Zmianie uległy również jej gesty, zachowanie i sposób wypowiedzi. Stała się dużo bardziej powściągliwa, spokojniejsza, wzbudzająca zaufanie.

Już raz udało jej się odnieść sukces. Czy tym razem również pomoże sobie oraz swojej partii zwyciężyć w następujących po sobie wyborach do parlamentu europejskiego i polskiego? O tym zadecydują Polacy, kiedy wybiorą się w najbliższym czasie do lokali wyborczych.

(fot. Kwadrans Polityczny)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Legendarna polska aktorka zabiła siebie i swojego męża. Ta tragedia wstrząsnęła całą Polską!
  2. Julia Wieniawa pokazała się w bikini! Zemdlejecie z wrażenia. Ma IDEALNE ciało!
  3. Jolanta Kwaśniewska na nieznanym zdjęciu z młodości. Jest nie do poznania
  4. Żona Wiśniewskiego właśnie zadziwiła wszystkich. "Zrobi wszystko, żeby odzyskać Michała"
  5. Najbardziej dramatyczna sprawa w karierze Elżbiety Jaworowicz. Miała łzy w oczach

źródło: Super Express

Następny artykuł