Emerytka powiedziała Szydło kilka słów prawdy w twarz o emeryturze. Zapamięta je do końca życia

Emerytka powiedziała Szydło kilka słów prawdy w twarz o emeryturze. Zapamięta je do końca życia Źródło: screen/youtube/

Beata Szydło usłyszała coś, czego zapewne nie zapomni do końca swojego życia. Niepozorna emerytka zebrała się na odwagę, by prosto w twarz polityk, powiedzieć, co o niej myśli. Zupełnie nikt nie spodziewał się takiej wypowiedzi.

Beata Szydło usłyszała gorzkie słowa ze strony pewnej kobiety. Seniorka nie przebierała w słowach, odnosząc się do wypowiedzi pani polityk. Wiceprezes Prawa i Sprawiedliwości zapewne nigdy nie zapomni tego, co usłyszała. Co więcej, emerytka postanowiła wyjawić, jak wygląda jej życie codzienne, przyznając tym samym, że nie jest kolorowo.  

Beata Szydło pojawiła się na debacie 

Wiceprezes PiS stawiła się ostatnio na debacie Faktu i ZUS, podczas której miała okazję wypowiedzieć się na temat życia osób na emeryturze i zmian, które już zostały wprowadzone oraz tych, które niebawem wejdą w życie. 

- Zwiększyliśmy dostępność usług medycznych i duże środki przeznaczamy zwłaszcza na świadczenia ważne dla seniorów - mówi pani polityk. 

Beata Szydło chwaliła się również podniesioną kwotą emerytury dla matek co najmniej czworga dzieci. Wiceprezes PiS z dumą przyznała, że dzięki tym wszystkim zmianom życie seniorów jest o wiele lepsze. Jej słowa brzmią naprawdę obiecująco i dla osoby, która nie jest na emeryturze, wydawać by się mogło, że seniorzy po wielu przepracowanych latach wreszcie mogą godnie odpoczywać. Słowa pewnej emerytki zmieniły wszystko.

Emerytka neguje słowa Szydło i wyjawia straszną prawdę 

Obecna na debacie Zenia Lipińska została zapytana o to, czy rzeczywiście odczuwa te wszystkie zmiany, o których mówiła Beata Szydło. Ku zaskoczeniu wielu osób, kobieta prosto w twarz pani polityk przyznała, że nic takiego niestety nie ma miejsca i co więcej, wyjawiła, jak naprawdę wygląda jej rzeczywistość.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Nie odczuwam żadnych zmian. Mam niecałe 1400 złotych. Po opłaceniu wszystkich świadczeń, mediów zostaje mi około 100 złotych na pozostałe wydatki - wyjawia kobieta. 

Co więcej, emerytka przyznaje, że na posiłki przeznacza łącznie 11 złotych. Kobieta wyjawiła, że udaje się w specjalne miejsce, w którym dokładnie za tę kwotę otrzymuje: śniadanie, obiad i kolację. Beata Szydło z pewnością nie spodziewała się takich słów i zapewne nigdy ich nie zapomni. Pani Zenia ukazała prawdziwy obraz tego, jak wygląda życie seniorów na emeryturze.  

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Dominice Gwit puściły wszystkie hamulce! Nikt nie sądził, że może zrobić coś TAKIEGO! Fani nie mogą dojść do siebie po tym, co pokazała
  2. Barbara Kurdej-Szatan ZDEMOLOWAŁA studio nagrań. Powód jest tak absurdalny, że aż wstyd mówić o tym głośno. Będziecie w szoku!
  3. Afera wokół żony Sławomira na festiwalu Polsatu. Widzowie przecierali oczy ze zdumienia, ona wystąpiła bez bluzki?!
  4. Gościom opadły szczęki. Nagle na wesele wparowała Magda Gessler i zrobiła niezłe show, nagranie hitem sieci
  5. Gwiazda „Big Brothera” znaleziona martwa w domu. Do dziś nie wyjaśniono jej tajemniczej śmierci
  6. Prawie rok po śmierci Kory na jaw wychodzą okropne szczegóły. Nie tak wyobrażali sobie ostatnie pożegnanie

Źródło: Fakt

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News