Beata Szydło na celowniku! Ujawniono ukrywaną informację o niej

Beata Szydło na celowniku! Ujawniono ukrywaną informację o niej

Beata Szydło przez długi czas nie chciała tego ujawniać. Unikała wywiadów na ten temat, nie przyznawała się do podjętych decyzji. Społeczeństwo ma coraz większe wątpliwości. Teraz jej sekret wychodzi na jaw.

Po tym, jak do informacji publicznej trafiła wiadomość o nagrodach dla rządu Beaty Szydło, szybko zostały podjęte decyzje o ich zwróceniu. Jarosław Kaczyński wystosował żądanie, Beata Szydło oficjalnie zrezygnowała z pełnienia funkcji premiera, a nowy premier Mateusz Morawiecki postawił czasowe ultimatum. Ponad 80 tys. złotych nagrody za dwa lata rządu Beaty Szydło oraz kilkaset tysięcy złotych dla ministrów miało zostać zwrócone na konto Caritasu. Do tej pory jednak nikt nie potwierdził, że pieniądze faktycznie zostały oddane i przelane na konto organizacji. Obywatele coraz częściej podejrzewają, że całą aferę ostatecznie... zignorowano, a Beata Szydło zostawiła pieniądze we własnej kieszeni.

Czy Beata Szydło oddała nagrody? Wstrząsająca odpowiedź

Dziennikarze wielokrotnie próbowali dopytać Beatę Szydło i zamieszanych w aferę ministrów o to, czy faktycznie pieniądze zostały przekazane Caritas. - Dzień dobry Państwu - odpowiadała na wszystkie pytania Szydło, a następnie szybko odchodziła. Jeden z portali postanowił jednak dokładniej zbadać całą sprawę. Do Kancelarii Premiera wystosowali list z zapytaniem, czy nagrody zostały planowo zwrócone. Pismo z odpowiedzią przyszło ze sporym opóźnieniem (oficjalnie powinno być to 14 dni roboczych), a zawarte w nim informacje nie były wystarczającą odpowiedzią. - Wicepremier Beata Szydło zwróciła premie, które otrzymała za dotychczasową pracę w rządzie - napisano. Nie zawarto jednak w liście informacji o tym, gdzie zostały zwrócone pieniądze, ani kiedy to nastąpiło. Internauci burzą się także, że pieniądze pobrane z budżetu państwa nie powinny być oddane na konto Caritasu.

PRZECZYTAJ: Kaczyński chce, by Macierewicz wyjechał z Polski. Sensacyjne doniesienia

PRZECZYTAJ: Kaczyńscy są winni katastrofy smoleńskiej?! Lech Wałęsa ujawnia

PRZECZYTAJ: B. ksiądz ujawnia: "Papież Franciszek otacza się gejami w sutannach"

PRZECZYTAJ: Twoje ulubione zwierzęta powiedzą ci, co myślą o tobie twoi znajomi! TEST

Koniec Beaty Szydło Youtube.com fot. KPRM Fot. Flickr (P. Tracz/KPRM)
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News