Beata Szydło modli się do Boga. Jest zdruzgotana

Beata Szydło modli się do Boga. Jest zdruzgotana

Beata Szydło jest naprawdę zdruzgotana po ostatniej przykrej dla niej wiadomości. W tym momencie modli się do Boga, gdyż nie widzi już innego wyjścia. Była premier będzie bardzo ubolewać z tego powodu.

Beata Szydło przeżywa ostatnio naprawdę ciężkie chwile. Wiadomość, jaka do niej dotarła, podłamała ją i zdruzgotała. Wielu polityków PiS ma teraz ciężki okres. Również była premier rozpacza po takiej stracie. Jesteśmy po zjeździe Prawa i Sprawiedliwości. Konwent, na którym poruszono bardzo ważne sprawy dla całej partii i jej przyszłości trwał dwa dni. Jarosław Kaczyński poruszył tam takie tematy jak walka z opozycją, wybory oraz wypowiedzi w mediach. W sobotę dotarła do zebranych bardzo smutna informacja.

Śmierć polityk PiS

8 grudnia 2018 roku zmarła jedna z działaczek PiS Jolanta Szczypińska. Od lat jest zasłużoną działaczką partii i cieszyła się szacunkiem nawet wśród opozycji. W latach Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej była znaną opozycjonistką. W swoim rodzinnym Słupsku tworzyła struktury "Solidarności" i było w jej sprawie toczone postępowanie karne, ale na mocy amnestii umorzono je. Kilkukrotnie zasiadała na ławach sejmowych, ale również dwa razy ubiegała się o mandat w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Za każdym razem bezskutecznie. Przed karierą polityczną była pielęgniarką. Z opowiadań jej bliskich bardzo lubiła ten zawód i ceniła sobie swoją pracę. Niestety polityk PiS zmarła w wyniku powikłań po ciężkiej operacji urologicznej. Była hospitalizowana kilka razy. Wcześniej walczyła z chorobą nowotworową, która osłabiła jej organizm, ona jednak nie poddawała się do samego końca.

Beata Szydło rozpacza po stracie

Wszyscy politycy Prawa i Sprawiedliwości wspominają zmarła Jolantę Szczypińską w ciepłych słowach. Można usłyszeć ich wypowiedzi w mediach, a niektórzy swój smutek i żal wyrażają w Internecie. Do takich osób należy była premier Polski Beata Szydło. Jest całkowicie zdruzgotana tą informacją. Niestety, nie pozostało jej nic innego, jak modlić się za duszę zmarłej koleżanki z partii.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Beata Szydło na swoim Twitterze wyraziła smutek i ubolewanie z powodu śmierci polityk z PiS. Napisała tak: - Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj Jej świeci...Odpoczywaj w pokoju Jolu - napisała Beata Szydło. Wiadomo powszechnie, że była premier jest wierzącą osobą. To wielki cios dla całej partii i tragedia, którą przeżywa każdy z osobna. beata szydło Screen TwitterPeugeot 308 Sprawdź!

  1. Maryla Rodowicz nie chce dłużej tego ciągnąć. Ma dość, to koniec
  2. Kaczyński myślał, że kamery go nie nagrywają! Wyciekły tajne instrukcje dla posłów
  3. Posłanka PiS zmarła wczoraj w szpitalu. Wyjątkowo okrutne komentarze internautów, ręce opadają
  4. Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Ekspert tłumaczy
  5. Znaki zodiaku, które będą miały PECHA w tym tygodniu. Co się stanie?
Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu