Beata Szydło jest naprawdę zdruzgotana po ostatniej przykrej dla niej wiadomości. W tym momencie modli się do Boga, gdyż nie widzi już innego wyjścia. Była premier będzie bardzo ubolewać z tego powodu.

Beata Szydło przeżywa ostatnio naprawdę ciężkie chwile. Wiadomość, jaka do niej dotarła, podłamała ją i zdruzgotała. Wielu polityków PiS ma teraz ciężki okres. Również była premier rozpacza po takiej stracie.

Jesteśmy po zjeździe Prawa i Sprawiedliwości. Konwent, na którym poruszono bardzo ważne sprawy dla całej partii i jej przyszłości trwał dwa dni. Jarosław Kaczyński poruszył tam takie tematy jak walka z opozycją, wybory oraz wypowiedzi w mediach. W sobotę dotarła do zebranych bardzo smutna informacja.

Śmierć polityk PiS

8 grudnia 2018 roku zmarła jedna z działaczek PiS Jolanta Szczypińska. Od lat jest zasłużoną działaczką partii i cieszyła się szacunkiem nawet wśród opozycji. W latach Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej była znaną opozycjonistką. W swoim rodzinnym Słupsku tworzyła struktury „Solidarności” i było w jej sprawie toczone postępowanie karne, ale na mocy amnestii umorzono je.

Kilkukrotnie zasiadała na ławach sejmowych, ale również dwa razy ubiegała się o mandat w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Za każdym razem bezskutecznie. Przed karierą polityczną była pielęgniarką. Z opowiadań jej bliskich bardzo lubiła ten zawód i ceniła sobie swoją pracę.

Niestety polityk PiS zmarła w wyniku powikłań po ciężkiej operacji urologicznej. Była hospitalizowana kilka razy. Wcześniej walczyła z chorobą nowotworową, która osłabiła jej organizm, ona jednak nie poddawała się do samego końca.

Beata Szydło rozpacza po stracie

Wszyscy politycy Prawa i Sprawiedliwości wspominają zmarła Jolantę Szczypińską w ciepłych słowach. Można usłyszeć ich wypowiedzi w mediach, a niektórzy swój smutek i żal wyrażają w Internecie. Do takich osób należy była premier Polski Beata Szydło. Jest całkowicie zdruzgotana tą informacją. Niestety, nie pozostało jej nic innego, jak modlić się za duszę zmarłej koleżanki z partii.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Agata Duda niewiele mówi o sobie. Przecieki z jej otoczenia zadziwiają!

Beata Szydło na swoim Twitterze wyraziła smutek i ubolewanie z powodu śmierci polityk z PiS. Napisała tak:

– Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj Jej świeci…Odpoczywaj w pokoju Jolu – napisała Beata Szydło.

Wiadomo powszechnie, że była premier jest wierzącą osobą. To wielki cios dla całej partii i tragedia, którą przeżywa każdy z osobna.

beata szydło
Screen Twitter

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Maryla Rodowicz nie chce dłużej tego ciągnąć. Ma dość, to koniec
  2. Kaczyński myślał, że kamery go nie nagrywają! Wyciekły tajne instrukcje dla posłów
  3. Posłanka PiS zmarła wczoraj w szpitalu. Wyjątkowo okrutne komentarze internautów, ręce opadają
  4. Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Ekspert tłumaczy
  5. Znaki zodiaku, które będą miały PECHA w tym tygodniu. Co się stanie?

Ksiądz legenda molestował dzieci? Wstrząsające wyznania wyszły na jaw

Student dziennikarstwa, pasjonat historii, wielki miłośnik pizzy hawajskiej.