Brutalna prawda o Beacie Szydło odkryta! Z tego się już nie podniesie

Brutalna prawda o Beacie Szydło odkryta! Z tego się już nie podniesie Źródło: Fot. Flickr

Beata Szydło została zastąpiona na stanowisku polskiego prezesa Rady Ministrów przez Mateusza Morawieckiego. Obecnie polityk pełni funkcję wicepremiera oraz zajmuje się w rządzie sprawami socjalnymi. Jej ewentualny start w wyborach do Parlamentu Europejskiego, o którym sama z nadzieją się wypowiadała, został właśnie stanowczo skrytykowany przez znanego polityka, obnażającego nieznaną stronę działaczki.

Beata Szydło odeszła ze stanowiska premiera 11 grudnia 2017 roku. Media nie oszczędzają byłej prezes Rady Ministrów, często oskarżając ją o polityczną stagnację i niewywiązywanie się z obowiązków, które ciążą na niej jako przewodniczącej Komitetu Społecznego RM. Co ciekawe, działaczka przygotowuje się ponoć po prostu do startu w następnych wyborach do Parlamentu Europejskiego. Sama Szydło nie unika udzielania komentarzy w tej sprawie, które sugerują jednoznacznie, że chciałaby w najbliższym czasie zająć się unijną polityką.

Beata Szydło wystartuje w wyborach do Europarlamentu?

- Wyraziłam swoją gotowość do startu w wyborach do Parlamentu Europejskiego. (…) Ostateczne decyzje zawsze zapadają w gronie komitetu politycznego (…), natomiast ja swoją gotowość oczywiście wyraziłam - powiedziała była premier w jednym z ostatnich wywiadów dla Polskiego Radia. Dziennikarz Wirtualnej Polski zdecydował się więc zapytać otwarcie o zawodową przyszłość Szydło Michała Kamińskiego, który sam należał przecież przez kilka lat do Prawa i Sprawiedliwości oraz pracował jako europoseł. Działacz stanowczo skrytykował polityk, obnażając jej ciemną stronę. Jak sugerują internauci, słowa te mogą pogrzebać marzenia parlamentarzystki o karierze unijnej.

Michał Kamiński ostro o Beacie Szydło

- Jestem przekonany, że dla Beaty Szydło najważniejsze są kryteria materialne. Mało kto miał w sobie tyle szczerości, żeby wyjść na trybunę sejmową i drzeć się w dość ordynarny sposób na posłów, że jej się nagrody należały. O dziwo, nawet jej prezes uznał, że jej się te nagrody nie należały, skoro kazał jej je oddać. Nie wiemy do dziś, czy je oddała - stwierdził w upokarzający Szydło sposób Kamiński, ujawniając także, czym jego zdaniem była premier zajmie się w Parlamencie Europejskim.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Co może zrobić Beata Szydło niemówiąca w żadnym obcym języku w Europarlamencie? No na Boga świętego. Umie pisać, więc będzie chodziła i się podpisywała. Brała te pieniądze, bo jej się należą, jak sama uważa. (...) W oczywisty sposób z jej pobytu w Parlamencie Europejskim nic dobrego dla Polski nie wyniknie - dodał krytycznie znany polityk.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Polska zamyka swoje granice! Kontrole na przejściach z Niemcami, Czechami, Słowacją i Litwą
  2. Znaki zodiaku o ognistym temperamencie. Kto ma diabełka za skórą?
  3. Oficjalnie: Kaczyński zniknie z polityki! Czekają go ciężkie chwile
  4. Znaki zodiaku, które mają nosa do interesów! Wróży się im duże pieniądze
  5. Oto nowa miłość córki Kaczyńskiej! Tego nikt o niej nie wiedział
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News