Beata Szydło odwiedziła panią Agnieszkę. Towarzyszył jej... kontrowersyjny polityk PiS

Beata Szydło odwiedziła panią Agnieszkę. Towarzyszył jej... kontrowersyjny polityk PiS Źródło:

Od czasów kiedy Beata Szydło przestała być premierem rządu, była szefowa rządu zdecydowanie rzadziej pojawia się w mediach. Nic więc dziwnego, że każdy jej wyjazd, czy też ogólnie rozumiana aktywność, spotyka się z zainteresowaniem dziennikarzy. Tak było i tym razem, kiedy to była premier odwiedziła w Raciążu w województwie mazowieckim panią Agnieszkę, samotną matkę siódemki dzieci.

O ile samo spotkanie premier Szydło cieszyło się umiarkowanym zainteresowaniem, o tyle dużo większą ciekawość wzbudził polityk, który wybrał się z byłą premier. Media nie mogły odpuścić więc sobie, by przyjrzeć się tej konkretnej "delegacji" Beaty Szydło. Odwiedziny pani premier miały związek z programem rządowym 500+, który został wprowadzony podczas kadencji jej rządów. Jak przyznała premier Szydło na Twitterze, świadczenie bardzo pomogło samotnej matce, która nie omieszkała o tym osobiście powiedzieć podczas wizyty Beaty Szydło i kontrowersyjnego polityka.

500+ jest pomocne

Odwiedzana przez byłą premier pani Agnieszka mówiła o tym, że świadczenie rządowe 500+, wprowadzone przez wizytującą ją panią premier, bardzo jej pomogło w wychowywaniu i utrzymaniu siódemki dzieci. Beata Szydło nie omieszkała się pochwalić tą wiadomością na swoim koncie na Twitterze. Pochwaliła się także tym, że wybrała się z wizytą wraz z ministrem Maciejem Wąsikiem. Do tweeta byłej pani premier było dołączone zdjęcie, które przedstawiało odwiedzaną matkę, panią premier Szydło, oraz wspomnianego Macieja Wąsika.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wąsik groził pozwami

Sam Maciej Wąsik wzbudził duże zainteresowanie, głównie dlatego, że kilka miesięcy temu miejsce miała afera z jego udziałem. Wówczas polityk PO, Paweł Olszewski, pokazał na tablecie podczas posiedzenia Sejmu dwuznaczne zdjęcie polityka PiS, na którym był uwieczniony z innym mężczyzną. Minister Wąsik groził sprawami sądowymi każdej osobie, która będzie mu zarzucała, że jest homoseksualistą. Sprawa przycichła, jednak została przypomniana podczas wspólnej wizyty Macieja Wąsika oraz Beaty Szydło na Mazowszu.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Bunt w rządzie PiS! Minister publicznie wystąpił przeciwko Kaczyńskiemu
  2. Co stało się z teczką Rydzyka?! W IPN jej nie ma
  3. Słynny dziennikarz TVP przekroczył granice. Chce pałować sędziów SN
  4. TVP nie dało rady tego wyciąć! Kontrowersyjny przekaz w programie NA ŻYWO
Następny artykuł