Beata Szydło ma poważny problem. Politycy składają wniosek "z żądaniem informacji"

Beata Szydło ma poważny problem. Politycy składają wniosek "z żądaniem informacji" Źródło: flicker/Tracz

Beata Szydło jest ostatnio obiektem licznych ataków zarówno ze strony prawicy, jak i lewicy. Powodem afer bywają przeważnie wypowiedzi wicepremier ds. społecznych, które sprawiają, że obywatele znad Wisły aż gotują się z powodu negatywnych emocji. Ostatnie informacje wskazują na to, że pani polityk w końcu się doigrała.

Beata Szydło odeszła w ostatnim czasie nieco w cień, a partia PiS robi wszystko, aby umożliwiać jej awans na coraz wyższe szczeble politycznej kariery poza granicami naszego kraju. Pod protekcją Jarosława Kaczyńskiego może czuć się wyjątkowo pewnie, może dlatego też od czasu do czasu pozwalać sobie na śmiałe wyrażanie własnych opinii. 

Zdarza się również, że Beata Szydło musi nagle interweniować i korzystać ze swojego autorytetu wyrobionego przez lata spędzone na scenie politycznej. Było tak podczas negocjacji ze strajkującymi nauczycielami, a teraz wszystko wskazuje na to, że polityk ma nowy, bardzo poważny problem. Złożono wniosek "z żądaniem informacji". 

Beata Szydło rozwścieczyła Polaków - zarzucają jej liczne kłamstwa i manipulacje

Choć wicepremier jest propagatorką taryfy ulgowej na pierwsze dziecko w postaci 500+, jej polityka prorodzinna nie jest wystarczająca zdaniem wielu grup zawodowych. Pielęgniarki, pracownicy placówek administracyjnych i sądowych oraz rodzice niepełnosprawnych oskarżają Beatę Szydło o bierność i brak reakcji na poszczególne protesty. Wicepremier nie poruszył nawet fakt, że w akcjach strajkowych brali udział nawet sędziowie i prokuratorzy - jedni z najbardziej wykształconych obywateli. Polacy nie widzą usprawiedliwienia dla takiej ignorancji ze strony osoby, która powinna troszczyć się o to, aby w kraju żyło się jak najlepiej. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci zauważają także, że wicepremier regularnie przytrafiają się łatwe do wykrycia kłamstwa. Za przykład jej podają wpis z 1 maja tego roku, w którym wspomina o 15. już rocznicy przystąpienia Polski do Unii Europejskiej. Uważa, że były to szczególne lata, w ciągu których mieszkańcom kraju żyło się naprawdę dobrze. W wypowiedzi wspomina także o konieczności prowadzenia przez UE polityki równych szans, gdyż według niej do tej pory niektóre z krajów mają zdecydowanie więcej do powiedzenia niż pozostałe. Oburzyła ją chociażby wypowiedź prezydenta Francji, który zażądał weryfikacji strefy Schengen. 

Czy Beata Szydło zostanie eurodeputowaną? - istnieje duże prawdopodobieństwo

Internauci twierdza jednak, że jeszcze niedawno była premier była zupełnie innego zdania na temat przystąpienia Polski do UE, a nawet nie potrafiła poprawnie podać daty tego faktu. Złośliwi zarzucają jej więc oszustwo i chęć zdobycia mandatu eurodeputowanej nawet za cenę własnych opinii.  Część Polaków nie zamierza pozwolić wicepremier na łatwe opuszczenie kraju i zamierza zrobić wszystko, by utrudnić Szydło podróż do Brukseli. 

Poważną przeszkodą na rozszerzaniu "dobrej zmiany" na terenie całej Europy przez Szydło, może okazać się decyzja podjęta przez byłego prezydenta Gdańska - zamierza sprawdzić on historię zawodową i kwalifikacje wicepremier, podejrzewając, że nie ma ona wystarczającego wykształcenia, by sprawować wiodące funkcje w kraju i poza nim. Pozycja Beaty Szydło staje więc pod znakiem zapytania i dopiero okaże się, że jej kariera międzynarodowa dojdzie ostatecznie do skutku. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Były mąż Kaczyńskiej PRZED CHWILĄ właśnie ujawnił GIGANTYCZNĄ seksaferę w PiS!
  2. Z OSTATNIEJ CHWILI: Nie żyje polska polityk. Zginęła w wypadku w Egipcie!
  3. Media Tadeusza Rydzyka podały fatalne informacje. Bardzo zła prognoza pogody
  4. To jest za mocne. Media twierdzą, że Kazadi od 4 lat czeka, aż Baron zaprosi ją na randkę
  5. Z ostatniej chwili: Zupełnie nowe informacje ws. katastrofy smoleńskiej!
  6. Polsat: Policjanci znaleźli zwęglony samochód. Gdy zajrzeli do środka, niemal zwymiotowali

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News