Beata Szydło ma dość!
Karol Zaborowski - 17 Czerwca 2018

Beata Szydło ma dość! "Wściekłe ataki na prezesa PiS"

W Spale odbywa się XIII Zjazd Klubów "Gazety Polskiej". Udział w nim bierze wielu znanych polskich polityków, w tym Beata Szydło. Była premier w pewnym momencie nie wytrzymała i zaczęła wprost mówić o atakach na Jarosława Kaczyńskiego.

Przemówienie byłej premier wywołało duże poruszenie podczas spotkania w Spale. Według Beaty Szydło w mediach każdego dnia pojawiają się na jej temat kolejne kłamstwa. Dodaje, że w takich chwilach powtarza sobie, że nie może się poddać i odpuścić, bo jak sama mówi, Polska jej potrzebuje. - Jutro znowu przeczytam w mediach na swój temat jakieś bzdury i kłamstwa (...). Wtedy człowiek myśli sobie: nie dam się. Nie odpuszczę. Bo Polska nas potrzebuje - mówiła Beata Szydło.

Beata Szydło o atakach na Kaczyńskiego

Beata Szydło w swoim przemówieniu mówiła również o atakach na Jarosława Kaczyńskiego, który według niej jest gwarantem dobrej zmiany. Według byłej szefowej rządu są one przeprowadzane przez media oraz opozycję, które chcą narzucić Polakom, jak powinna wyglądać Polska. - Cały czas bezpardonowo próbuje się zniszczyć tych, którzy są gwarantem tego, że ta dobra zmiana, że projekt budowy Polski naszych marzeń, zostanie zniweczony. Dlatego są tak wściekłe ataki na prezesa Jarosława Kaczyńskiego i na innych polityków - dodaje Szydło. Według Szydło PiS chce budować kraj wspólnie z wyborcami w przeciwieństwie do opozycji, która chce narzucać swoją wizję kraju. - Musimy budować tę biało-czerwona drużynę. Zapraszać do tej drużyny wszystkich Polaków i mówić im bardzo jasno: Polska to jest wielka rzecz, to jest nasz wspólny dom, budujmy go razem. I nie pozwólmy, by go nam inni meblowali. Sami go urządzimy - mówiła była premier. Wielu internautów nie zgadza się ze słowami Beaty Szydło. Według nich PiS owszem buduje Polskę marzeń, ale niestety swoich, a nie Polaków.Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Zdumiewająca, nagła decyzja Tuska! Opozycja przeciera oczy
  2. O co chodzi? Kaczyński wydał specjalne oświadczenie do Polaków
  3. Co się dzieje w pałacu?! Przyjaciółka Dudy nie wytrzymała, przerywa milczenie
szydlo_premieKaczyński: Ministrowie oddadzą nagrody. Internauci żartują w najlepsze... [MEMY]Czytaj dalej
morawieckiZakład, że nie poznajesz chłopca na zdjęciu? Polscy politycy w dzieciństwie [ZOBACZ!]Czytaj dalej
źródło: wprost.pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News