Pilna rozmowa Kaczyńskiego z Szydło. Była premier musi wyjechać z Polski na stałe

Pilna rozmowa Kaczyńskiego z Szydło. Była premier musi wyjechać z Polski na stałe Źródło: Fot. Flickr/Kancelaria Premiera

Beata Szydło pełniła funkcję polskiej premier od 16 listopada 2015 roku do 11 grudnia 2017 roku. Po tym, kiedy na wpływowym stanowisku zastąpił ją Mateusz Morawiecki, polityk usunęła się w cień. Jak się jednak okazuje, po pilnej rozmowie z Jarosławem Kaczyńskim była szefowa Rady Ministrów będzie musiała opuścić Polskę i skupić się na nowych zadaniach.

Beata Szydło poprowadziła do zwycięstwa w wyborach prezydenckich Andrzeja Dudę. Jej wkład w polityczne odrodzenie Prawa i Sprawiedliwości został doceniony już po powszechnym głosowaniu do polskiego parlamentu.

Ekspresowa kariera w szeregach PiS

Działaczka została wtedy wyznaczona na prezesa Rady Ministrów, którą pozostawała przez dwa lata. Ostatecznie zastąpił ją jednak Mateusz Morawiecki, a Szydło zajęła się sprawami socjalnymi w jego rządzie. Co ciekawe, po pilnej rozmowie z prezesem ugrupowania rządzącego, Beata Szydło ma mieć całkowicie nowy plan na przyszłość. Już wkrótce opuści Polskę, aby skupić się na odmiennych politycznych zadaniach. Była premier najpewniej wystartuje bowiem w wyborach do Europarlamentu, w których bez wątpienia stanie się twarzą PiS, mającą przekonać do partii jak największą liczbę wyborców.

Czy Beata Szydło wystartuje w wyborach do Europarlamentu?

- Jeżeli będzie wola i potrzeba, to jestem gotowa to zrobić - zapowiedziała stanowczo Szydło, zapewniając, że odbyła już w tej kwestii rozmowę z Jarosławem Kaczyńskim. Czy sądzicie, że Beacie Szydło uda się odnieść sukces nie tylko na polskiej, ale także ogólnoeuropejskiej scenie politycznej?ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wiadomo dlaczego Kaczyński nie wrócił z urlopu. Jest zdruzgotany
  2. Panika w PiS! Na jaw wychodzą informacje o pikantnych romansach polityków
  3. Morawiecki publicznie przyznał się do kłamstwa! Jak mu nie wstyd?
  4. Co za wstyd! Jaki przyłapany na oszustwie w środku miasta
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News