Beata Szydło upokorzona przez kolegów z PiS! Okrutne zdjęcie krąży w sieci

Beata Szydło upokorzona przez kolegów z PiS! Okrutne zdjęcie krąży w sieci

Beata Szydło od 11 grudnia 2017 roku nie sprawuje już funkcji prezes Rady Ministrów. Politycy Prawa i Sprawiedliwości niezmiennie przekonują jednak, że wciąż stanowi w obozie rządzącym niezwykle ważną oraz wpływową rolę. Prawdopodobnie to właśnie z tego powodu wymowna fotografia byłej premier z obchodów Święta Niepodległości wywołała tak wiele emocji.

Beata Szydło pozostaje obecnie na stanowisku wicepremier oraz przewodniczącej Komitetu Społecznego Rady Ministrów. Polityk jest ponoć przygotowywana do startu w wyborach do Parlamentu Europejskiego, które czekają polskich obywateli już w 2019 roku. - Jest to propozycja, którą bardzo poważnie biorę pod uwagę. (...) Prawdopodobnie będę startować - wyjawiła już przedstawicielka obozu rządzącego w jednym z wywiadów.

Co robiła Beata Szydło 11 listopada? Głośne zdjęcie trafiło do sieci

Jako ważne ogniwo w Prawie i Sprawiedliwości Beata Szydło pojawiła się oczywiście na Biało-Czerwonym Marszu Andrzeja Dudy, organizowanym w Warszawie z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Polityk poszła w nim tuż obok głowy państwa, premiera Mateusza Morawieckiego, czy też Jarosława Kaczyńskiego. Prawdopodobnie nie czuła się jednak w czasie wydarzenia tak dobrze, jak jej współpracownicy ze Zjednoczonej Prawicy. Do sieci trafiło zdjęcie, na którym zobaczyć możemy prezesa Prawa i Sprawiedliwości w towarzystwie Beaty Mazurek, Jadwigi Wiśniewskiej oraz Małgorzaty Gosiewskiej. Czworo polityków pozostawało w wyraźnie dobrych nastojach, co chyba nie udzieliło się Beacie Szydło. W tle zdjęcia internauci mogli bowiem zobaczyć byłą premier z bardzo niezadowoloną, groźną miną. Wielu wyborców szybko zinterpretowało zdjęcie w sposób symbolicznych. Ich zdaniem polityk pozostaje na drugim planie nie tylko na fotografii, ale także w świecie krajowej polityki, czego Kaczyński zdaje się już nie ukrywać. Trudno jest uwierzyć w to, że taki stan rzeczy odpowiada samej Szydło, która najpierw poprowadziła zwycięską kampanię Andrzeja Dudy przez wyborami prezydenckimi, a później sama została premierem dzięki wygranej Zjednoczonej Prawicy w elekcji parlamentarnej. Dziś - zdaniem obywateli - jest za to brutalnie upokarzana.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Była premier w centrum kontrowersji

Wpływowa polityk nie odniosła się jeszcze do zdjęcia, które od chwili udostępnienia przez Jadwigę Wiśniewską na Twitterze cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze strony internautów. Najpewniej była prezes Rady Ministrów zostanie jednak o nie zapytana w jednym z wywiadów, gdyż ich tematyka od jakiegoś czasu skupia się wokół pozycji polityk w obozie władzy. Beata Szydło Fot. Twitter/Jadwiga WiśniewskaZOBACZ TAKŻE:
  1. Najbardziej znienawidzony polski polityk uderzony KAMIENIEM w twarz. Opozycja świętowała
  2. Jak ubrać się do pracy w biurze? Biurowy dress code
  3. Donald Tusk załamany. Śmierć bliskiej osoby odebrała mu radość życia
  4. Jak się ubrać do muzeum? Klasyka w modnym wydaniu
  5. Oszaleli? Dziwaczne zachcianki kancelarii Dudy, na to idą nasze pieniądze
Następny artykuł