Zapłakana Szydło wydzwania do szpitala Kaczyńskiego. W kółko powtarza tę samą prośbę

Zapłakana Szydło wydzwania do szpitala Kaczyńskiego. W kółko powtarza tę samą prośbę Źródło: fot. Youtube

Jarosław Kaczyński wciąż przebywa w szpitalu, ale dalej trzyma władzę twardą ręką. Aktualnie często wydzwania do niego Beata Szydło, która desperacko powtarza to samo. Choć mogłoby się wydawać, że była premier nie ma już żadnych spraw do prezesa PiS to nic bardziej mylnego.

Zdrowie Jarosława Kaczyńskiego bardzo martwi wszystkich jego zwolenników. Prezes PiS jednak dalej dzielnie rządzi, nawet będąc w szpitalu. Z dala od mediów jeszcze lepiej podejmuje się ważne decyzje. Podczas jego pobytu na leczeniu, spokoju nie daje mu Beata Szydło. Była premier wciąż wydzwania do szpitala w bardzo ważnej sprawie. W kółko powtarza prezesowi PiS tę samą prośbę. Z resztą Kaczyński otrzymuje wiele telefonów od innych osób, podobno odbiera ich dziesiątki.

Beata Szydło wciąż konsultuje się z Kaczyńskim

- Ona nie chce ponoć startować za rok w wyborach do PE, a jeśli już, to chciałaby zostać unijnym komisarzem - zdradza to, o co właściwie chodzi Beacie Szydło, rozmówca Super Expressu. Poza telefonami, Beata Szydło decyduje się również na wizyty. Jej ostatnie odwiedziny u Kaczyńskiego trwały aż 5 godzin! Tematem była właśnie jej ewentualna zsyłka do europarlamentu. Zatem to polityczna przyszłość byłej premier jest przedmiotem ich wzajemnych dywagacji. Nie tylko Szydło tak bardzo zależy na spotkaniach z prezesem. Podobno również obecny premier wciąż się z nim kontaktuje, dzieląc się wszystkimi istotnymi informacjami i prosząc o rady. - Szef rządu przybył do szpitala po cichu, niezauważony prawie przez nikogo. Panowie rozmawiali ze sobą przez ponad godzinę. Poza tym są w ciągłym kontakcie, a premier zdaje niemal codziennie relacje z najważniejszych wydarzeń prezesowi - mówi osoba z otoczenia szefa rządu. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ostre kulisy odejścia Scheuring-Wielgus z Nowoczesnej. „Nie wytrzymałam, pierdo***łam drzwiami”
  2. Szokujące ustalenia, prokuratura zaczyna śledztwo. Polityk PiS zabił człowieka!
  3. PiS mu nie pomógł! Marszałek Terlecki UKARANY
  4. Ujawniono szpitalne sekrety Kaczyńskiego. Polacy będą wściekli
  5. Nadchodzi rewolucja. Płaca minimalna wyskoczy w górę
Źródło: se.pl Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News