Reakcja Beaty Szydło na wpadkę Jakiego rozbraja! Nikt inny by tego nie zrobił

Beata Szydło po raz kolejny zadziwiła internautów swoją wypowiedzią w mediach społecznościowych. Była szefowa polskiego rządu zrobiła coś, czego nie spodziewał się dosłownie nikt. Odesłała krytyków swojego politycznego kolegi do czytania... Pisma Świętego.

Beata Szydło po odsunięciu ze stanowiska Prezes Rady Ministrów odeszła w polityczny cień. Niedługo po decyzji Jarosława Kaczyńskiego o zastąpieniu jej, jeszcze można było zobaczyć ją na okładkach gazet lub w telewizji. Jednak i w tej kwestii bardzo szybko ustąpiła miejsca Mateuszowi Morawickiemu. Dawna premier otrzymała stanowisko wicepremiera, ministra bez teki i szefowej Komitetu Społecznego Rady Ministrów. Głównie zajmuje się jednak działalnością w mediach społecznościowych i pomocą przy kampanii samorządowej Zjednoczonej Prawicy, w której bierze udział jak chociażby jej następca na stanowisku czy sam Jarosław Kaczyński.

W ramach kampanijnego boju o wielkie zwycięstwo w wyborach samorządowych Szydło stanęła również w obronie, po raz kolejny zresztą, atakowanego Patryka Jakiego. Trzeba powiedzieć, że mało kto zrobiłby to tak, jak zrobiła to była premier.

Koszmarna wpadka Patryka Jakiego

Kilka dni temu furorę w internecie zrobiła grafika wyborcza Patryka Jakiego, kandydata Zjednoczonej Prawicy na prezydenta m.st. Warszawy. Wiceminister sprawiedliwości siedzi na niej przy biurku na tle obszernego regału z książkami.   Śmiech internautów zwróciły źle ustawione flagi i regał, na których zauważono napisy po niemiecku. Potem okazało się, że półki są sztuczne i pochodzą z planu serialu TVN pt. "Pułapka". Twitter natychmiast zapełnił się szyderczymi komentarzami i wpisami. Czoła stawiła im sama szydło.

Beata Szydło broni Jakiego Pismem Świętym

Dawna szefowa rządu postanowiła zareagować na ostracyzm, z którym spotkał się Patryk Jaki. Pretensje wobec szefa sejmowej komisji ds. reprywatyzacji w Warszawie były w pełni uzasadnione, ale Szydło najwidoczniej odebrała je jako bezpardonowy atak na Polskę i Zjednoczoną Prawicę.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ By walczyć z nienawiścią do kandydata jej opcji na prezydenta Warszawy, poleciła twitterowiczom przeczytanie Biblii. Ten akt także spotkał się z ostrą reakcją internautów, którzy błyskawicznie pokazali jej, co ich zdaniem powinna sama przeczytać. - Wszystkim dyskutującym o książkach i bibliotekach-dedykuję. Najwspanialsza i najmądrzejsza księga. Dla wszystkich. Wystarczy ta jedna. Czytajcie! Naprawdę warto! - napisała wicepremier z PiS. - Więc to z tej książki nauczyła się pani pokory oraz dowiedziała, że te pieniądze jej się po prostu należały? To ta książka uczy jak kraść, łgać, mówić fałszywe świadectwo przeciw bliźniemu? Może w takim razie ktoś podmienił pani okładkę? - odpowiedział jej jeden z użytkowników serwisu. Fot. Twitter/Patryk Jaki ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Śliczna gwiazda disco polo miała straszny wypadek! Ma uszkodzony kręgosłup
  2. Marta Kaczyńska napisała o zaginięciu męża! Poruszenie w sieci
  3. Nowe ustalenia o Macierewiczu. Tym razem się nie podniesie
źródło: fakt.pl Następny artykuł