Wulgarny atak na Beatę Szydło po spotkaniu w Pułtusku

Wulgarny atak na Beatę Szydło po spotkaniu w Pułtusku Źródło: wikipedia/p_tracz/

Beata Szydło w ostatnim czasie udała się na spotkanie do Pułtuska, który ma dla niej wyjątkowe znaczenie. Choć konferencja przebiegła bardzo sprawnie i w miłej atmosferze, ku zaskoczeniu wielu, po spotkaniu Szydło została w okropny sposób zaatakowana.

Beata Szydło w miniony weekend wybrała się do Pułtuska, czyli do miejsca, które jak sama twierdzi, przyniosło jej ostatnim razem ogromny sukces. Posłanka Prawa i Sprawiedliwości przeprowadziła konferencję, w trakcie której starała się przekonać do siebie wszystkich, by zyskać jak największą liczbę głosów. Spotkanie przebiegło w bardzo przyjaznych warunkach, które wynikały w głównej mierze ze stosownego zachowania zgromadzonych wyborców. Po wizycie, Szydło nie mogła oczywiście nie zamieścić w sieci wpisu na temat swojej kolejnej konferencji, jednak szybko się okazało, że internauci nie byli do niej pozytywnie nastawieni. 

Beata Szydło w Pułtusku 

Kolejne wybory zbliżają się wielkimi krokami, dlatego też kandydujący politycy dokładają wszelkich starań, by w jakiś sposób przekonać do siebie Polaków. Szydło oczywiście również stara się znaleźć wśród wyborców sprzymierzeńców i chętnie wdaje się z nimi w dyskusje. W pierwszy majowy weekend wiceprezes PiS udała się do Pułtuska, w którym odbyła kolejne spotkanie, mające na celu przedstawienie jej w dobrym świetle.

Szydło wyznała, że to miejsce ma dla niej szczególne znacznie, ponieważ to własnie stamtąd w roku 2015 wyjechał jej "Szydłobus", którym wyruszyła po zwycięstwo w parlamencie. Spotkanie posłanki przebiegło bardzo sprawnie i co najważniejsze bez niechcianych komplikacji, co bardzo ucieszyło 56-latkę. Nie podejrzewała ona jednak, że to po jej wizycie w Pułtusku, rozpocznie się na nią prawdziwy atak pełny wulgaryzmów. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci nie szczędzili w słowach 

Już chwilę po spotkaniu, Szydło zamieściła na Twitterze post, w którym mówi o swojej pewności, że i tym razem Pułtusk przyniesie jej szczęście. Szybko jednak jej słowa spotkały się z reakcją internautów, która nie była najprzyjemniejsza. Wielu zaczęło w bardzo wulgarny sposób atakować szydło. 

- Doskonała metafora dzisiejszego zlotu czarownic... mądrości najwyżej półTuska i full bajer... czy jakoś tak - czytamy.  

- Szydłobus na drodze. Spierd...ć - skwitował jeden z użytkowników tego portalu społecznościowego. 

- I tylko wspomnienia Ci pozostaną. Będzie co opowiadać zza krat- stwierdził kolejny zbulwersowany przeciwnik Beaty Szydło.  

Takiej agresji z ich strony nich się nie spodziewał, jednak w morzu dosadnej krytyki znaleźli się też tacy, którzy docenili pracę i wysiłek wiceprezes i - co więcej - nie żałowali sobie pochlebnych komentarzy pod jej adresem.  

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Można się rozpłakać. Dominika Tajner opublikowała zdjęcie syna, które rozdziera serce
  2. Nie żyje słynny muzyk! Zginął TRAGICZNIE, ratując przyjaciółkę
  3. Mazowsze: Matury odwołane! Jest lista szkół
  4. TVN opublikował koszmarne nagranie z wnętrza płonącego samolotu. Dziesiątki osób zginęły
  5. Sponsor odcina się od Anny Muchy. Wszystko przez jej obraźliwą wypowiedź
  6. Co robiła Agata Duda nim została pedagogiem? Andrzej Duda wyjawia szczegóły

Źródło: SE

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News