Nagle do autobusu weszła Beata Szydło. Natychmiast chwycili za telefon, wszystko trafiło do sieci

Nagle do autobusu weszła Beata Szydło. Natychmiast chwycili za telefon, wszystko trafiło do sieci Źródło: Twitter/realityglimpses

Beata Szydło została sfotografowana podczas przejażdżki zwykłym autobusem. Nie wyglądało, aby dobrze czuła się wśród ludzi. Niektórzy spekulują, że to efekt odsunięcia od władzy, inni, że jej niezadowolenie może mieć coś wspólnego z problemami jej syna.

Beata Szydło coraz rzadziej pojawia się publicznie. Byłą premier trudno zobaczyć nawet przy okazji oficjalnych uroczystości partyjnych. Nie pojawiła się nawet na wieczorze wyborczym Prawa i Sprawiedliwości, co pomimo deklaracji ze strony Jarosława Kaczyńskiego, że to wszystko przez korki, nie uszło uwadze wyborców. Niektórzy sugerują, że była premier źle sobie radzi z codziennością, gdy nie znajduje się już u szczytu władzy.

Beata Szydło podróżuje autobusem, jak każdy inny

Z wiadomości, które napływają z Nowogrodzkiej, wynika, że była premier nie uczestniczyła nawet w tworzeniu nowego rządu. Z pewnością jej zadania jako europosłanki nie ułatwiają jej angażowania się w lokalną politykę, ale ze względu na kontrowersje, jakie spowodował urlop jej syna, księdza Tymoteusza Szydło, coraz więcej osób spekuluje, że Beata Szydło może mieć problemy ze swoją aktualną sytuacją.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Tak podróżuje premier kraju. Odwrócona od wszystkich. Trudno spojrzeć ludziom w oczy - napisali na Twitterze Reality Glimpses czujni obserwatorzy, którzy zrobili zdjęcie Beacie Szydło, gdy jechała autobusem na lotnisku. 

Była premier może mieć teraz wiele zmartwień

Była premier nie skorzystała z limuzyny czy prywatnego przelotu. Z jednej strony może to być krok mający przybliżyć ją do wyborców, z drugiej strony ciężko nie zauważyć, że była premier nie wygląda na zadowoloną ze swojej sytuacji. Stoi przed oknem autobusu i martwym wzrokiem wygląda przez szybę, jakby za wszelką cenę starała się uniknąć interakcji ze współpasażerami.

Dzisiaj grzeje: 1. Ojciec piątki dzieci zrobił badania DNA. Był ZSZOKOWANY ich wynikami, szybko pożałował
2. Pyrkosz poznał swoją żonę gdy miała 17 lat. Jej losy po jego śmierci są smutne

Beata Szydło ma teraz z pewnością dużo na głowie. Ledwo kilka dni temu znalazła się w ogniu krytyki za wstrzymanie się od głosu w sprawie kary śmierci dla homoseksualistów w Ugandzie. Parlament Europejski zamierzał wystosować rezolucję, w którym stanowczo potępiłby to posunięcie afrykańskiego rządu, ale Beata Szydło - wraz z wieloma innymi europosłami wywodzącymi się z Prawa i Sprawiedliwości - zdawała się nie mieć w tym temacie opinii, co wzbudziło duże kontrowersje wśród polskiej społeczności LGBT. Do tego dochodzi tajemniczy urlop jej syna, który po tym, jak otrzymał upragnione święcenia kapłańskie, wziął bezterminowy urlop i zostawił swoją nową parafię "na pastwę losu".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dostaną 252,38 zł zamiast 500 plus. Setki ludzi NABRAŁO SIĘ na haczyk!
  2. „Żona to wizytówka męża. Zadbana, grzeczna, rodząca synów i milcząca, kiedy trzeba” - wyznanie polskiego mężczyzny
  3. Dlaczego Katarzyna Dowbor spisała testament? Prawda jest bolesna
  4. Przez 63 lata była żoną Kobuszewskiego. Jest źle
  5. Królowa polskiej mafii właśnie ujawniła wielką tajemnicę. Piotr Woźniak-Starak miał co do niej poważne plany

źródło: super express

Następny artykuł