"Lepiej powiedzieć jak jest". Terlikowski apeluje do ks. Tymoteusza Szydło, by wyjawił prawdę

"Lepiej powiedzieć jak jest". Terlikowski apeluje do ks. Tymoteusza Szydło, by wyjawił prawdę Źródło: youtube.com/Oświęcim Online

Beata Szydło nie powinna dalej ukrywać prawdy na temat przyczyn tajemniczego urlopu ks. Tymoteusza Szydło? Tak twierdzi znany katolicki publicysta, Tomasz Terlikowski. Ostatnio w internecie wypowiedział się prawnik ks. Szydło, który ostro odpowiedział na wszystkie plotki, które krążą na temat jego urlopu.

Beata Szydło powinna ujawnić wszystkie fakty dotyczące urlopu jej syna, księdza Tymoteusza Szydło, twierdzi Tomasz Terlikowski. Ks. Tymoteusz Szydło nagle zniknął z życia kościelnego i przeszedł na bezterminowy urlop osobisty, zostawiając swoją parafię bez duszpasterza. Budzi to ogromne zainteresowanie publiki. Niektórzy spekulują wręcz, że urlop księdza wynika z tego, że miał zostać on rzekomo ostatnio ojcem, lecz nie jest to informacja potwierdzona.

Beata Szydło nie zabrała głosu w sprawie, ale Tomasz Terlikowski wie, co powinna zrobić

Głos w tej sprawie postanowiła zabrać również Tomasz Terlikowski. 

- Gdybym był doradcą księdza Tymoteusza Szydło, to bym powiedział, lepiej powiedzieć jak jest, niż straszyć pozwami - powiedział w rozmowie z "Wprost" Tomasz Terlikowski.

Katolicki publicysta uważa, że do eskalacji sytuacji przyczyniły się również media, które od święceń kapłańskich śledziły każdy krok młodego księdza. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Cała ta historia jest skomplikowana, dlatego że najpierw zrobiono wielki medialny show wokół święceń kapłańskich Tymoteusza Szydło. Były tam telewizje, opowiadano o tym, transmitowano to wszystko i zrobiono z niego postać publiczną. Oczywiście trochę się do tego też przyłożyły potem media, informując gdzie on się przenosi - powiedział Terlikowski.

- (...) Kiedy nie znamy prawdy, to podejrzenia, plotki i sugestie są zazwyczaj dużo gorsze niż prawda - dodał katolicki publicysta.

Prawnik ks. Tymoteusza Szydło opublikował ostre oświadczenie

To wszystko w odpowiedzi na oświadczenie, które wydał ostatnio prawnik reprezentujący ks. Tymoteusza Szydło. Dziwi nieco fakt, że w sprawę tak prędko zostały zamieszane nie tylko media, ale i prawo - zwłaszcza, że przyczyna urlopu księdza wciąż pozostaje tajemnicą.

Dzisiaj grzeje: 1. NIE ŻYJE prawdziwa legenda. Aktor miał zaledwie 77 lat

2. Skandal rozrywa rodzinę królewską. Szykuje się rozwód, na okładki trafiło zdjęcie księcia całującego się z mężczyzną

- Całkowicie nieprawdziwe oraz zniesławiające są pojawiające się ostatnio w przestrzeni publicznej plotki dotyczące rzekomej przyczyny urlopu księdza Tymoteusza Szydło. W szczególności całkowicie nieprawdziwa jest informacja, że ksiądz Tymoteusz został ojcem. Dodać należy, że powód urlopu ma charakter prywatny i nie będzie komentowany publicznie. Wyrażamy głęboką nadzieję, że zostanie to uszanowane - napisał w oświadczeniu prawnik reprezentujący syna Beaty Szydło.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dobre wieści dla klientów PKO BP. Ujawniamy, które opłaty obniży bank
  2. Bogumiła Wander przyznała, że mąż woził ją na spotkania z kochankiem. Ten romans wstrząsnął całą telewizją
  3. Koszmar 80-letniego męża Doroty Segdy. Gwiazda polskich seriali zdruzgotana, straszne
  4. Zamknęli go w psychiatryku jako niepoczytalnego za gwałt na 7-latku. Wyszedł i dostał pod opiekę 9-latkę, dokonano strasznego odkrycia
  5. Niewiele osób o tym wie, ale popełniają karygodny błąd podczas gotowania ziemniaków. Drobna zmiana sprawi, że będą o niebo lepsze

źródło: wprost

Następny artykuł