Pojawiły się informacje, że syn Beaty Szydło zniknął, bo został ojcem. Ksiądz nie może już dłużej milczeć

Pojawiły się informacje, że syn Beaty Szydło zniknął, bo został ojcem. Ksiądz nie może już dłużej milczeć Źródło: youtube/studio TV Niedziela

Beata Szydło ostatnio musi się martwić o swoich synów. Obaj, choć robią wielkie kariery, zaczęli mieć problemy z mediami i zamieszaniem, jakie wokół nich powstało. Niedawne pogłoski na temat księdza Tymoteusza Szydły zmusiły go do przerwania milczenia.

Beata Szydło, choć musi być dumna z karier swoich synów, to w ostatnim czasie wspiera ich w walce z mediami. Niedawno obaj opublikowali oświadczenie, w którym poprosili o zaprzestanie upubliczniania ich wizerunku i pisania o życiu prywatnym. W pewnym momencie do mediów dotarły również wieści na temat księdza Tymoteusza.

Beata Szydło ma dość plotek o swoich dzieciach

Wiadomo, że ksiądz Tymoteusz Szydło zaledwie dwa lata po otrzymaniu święceń kapłańskich poprosił o urlop. Według pierwszych pogłosek miało to być spowodowane potrzebą odpoczynku od medialnego szumu, jaki się wobec niego wytworzył. Zainteresowanie dziennikarzy miało mu utrudniać pełnienie posługi kapłańskiej.

Później pojawiły się inne, znacznie bardziej sensacyjne wieści. Podano informacje, że powodem urlopu księdza Tymoteusza Szydły miało być oczekiwanie na dziecko, którego ponoć miał być ojcem. Sam duchowny za pośrednictwem swojego adwokata zdementował te pogłoski i zagroził sądem, jeśli ktoś dalej będzie je rozpowszechniał.

Ksiądz Tymoteusz Szydło na temat oczerniających go pogłosek

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- [...] W szczególności całkowicie nieprawdziwa jest informacja, że ksiądz Tymoteusz został ojcem. Dodać należy, że powód urlopu ma charakter prywatny i nie będzie komentowany publicznie. Wyrażamy głęboką nadzieję, że zostanie to uszanowane. Jednocześnie oświadczam, że w stosunku do wszystkich osób oraz podmiotów rozpowszechniających dalej powyższe kłamstwa niezwłocznie kierowane będą do sądów prywatne akty oskarżenia, oraz powództwa cywilne o ochronę dóbr osobistych - informował Maciej Zaborowski, adwokat syna Beaty Szydło.

Dzisiaj grzeje: 1. Musieli wziąć ślub w szpitalu. Po 18 godzinach od ceremonii nic już nie było takie samo
2. Nie żyje polityk PiS. Ujawniono wyniki sekcji zwłok

Na temat ostatniego zamieszania z synami Beaty Szydło wypowiadali się także inni politycy oraz osoby ze środowiska kościelnego. Patryk Jaki pisał na swoim Twitterze, że oczernianie dzieci byłej Premier RP jest jedną z najbardziej haniebnych "akcji" w mediach, a znani księża mówili, że "trudno być księdzem i synem byłej premier jednocześnie".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowe 500 plus. Dostać będą mogli ABSOLUTNIE WSZYSCY!
  2. Nie żyje legendarny aktor. Kochały go miliony
  3. Mężczyzna wepchnął małpę w ZOO do wody. Zemściła się tak, że aż oczy bolą od patrzenia, drastyczne nagranie
  4. Jej córka miała tylko 3-latka. Mama w końcu powiedziała policji, co zrobił jej 54-latek
  5. Jej 3-letni syn biegał po trawie, nagle jego noga zaczęła puchnąć i sinieć. Szybko zrozumiała, że ma niewiele czasu

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł