Synowie Beaty Szydło i jej synowa wydali oświadczenie. Mają już dość

Synowie Beaty Szydło i jej synowa wydali oświadczenie. Mają już dość Źródło: .

Beata Szydło oraz jej synowie mają już stanowczo dość. Medialny szum wokół ich rodziny zaczął się odbijać na ich życiu prywatnym. Zdecydowali się wydać oficjalnego oświadczenia.

Beata Szydło ma dwójkę synów - Tymoteusza i Błażeja. Pierwszy z nich zajął się posługą kapłańską, drugi natomiast robi karierę naukową. Nie tak dawno było głośno o urlopie kapłana oraz ślubie naukowca. Obu panom jednak zdecydowanie nie służy szum medialny. Wydali w tej sprawie oficjalne oświadczenie.

Beata Szydło wraz z synami opublikowała oświadczenie

- Nasze działania stanowią przedmiot komentarzy i ocen dedykowanych m.in. przed internautów, w tym niejednokrotnie w bardzo obraźliwej formie. To wszystko odbija się negatywnie na naszym życiu prywatnym - informowano w oficjalnym piśmie.

Oświadczenie dotyczyło artykułów, dotyczących prywatnego życia Tymoteusza i Błażeja Szydłów. O ślubie naukowca oraz innych uroczystościach rodzinnych Szydłów było dość głośno w mediach. W niektórych artykułach pojawiały się również zdjęcia wykonane przez paparazzich, co również nie umknęło uwadze synów byłej premier RP.

- Powyższym artykułom prasowym niejednokrotnie towarzyszy także publikacja zdjęć z naszym wizerunkiem, na którą nigdy nie wyrażaliśmy zgody - czytamy w oświadczeniu.

Synowie Beaty Szydło pojawiali się wcześniej w TVP i TV Trwam

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Synowie Beaty Szydło w oświadczeniu napisali również, że są przeciwko "instrumentalnemu wykorzystywaniu ich prywatnego życia w mediach", co ich zdaniem kłóci się z "doniosłą rolą", jaką ma pełnić prasa. Jako że nie są osobami publicznymi, chcą, aby ich wizerunek nie pojawiał się w mediach.

- Chcemy po prostu spokojnie pracować, żyć i nie stanowić zainteresowania dla świata mediów oraz opinii publicznej - napisano w oświadczeniu.

Dzisiaj grzeje: 1. Kaja Godek chce ponad 3 lat WIĘZIENIA dla nauczycieli. Skandaliczne oskarżenia działaczki
2. Dostrzegł w parku mężczyznę z niepełnosprawnym psem. Kiedy zobaczył, co z nim robi, od razu sięgnął po telefon

RadioZet zwróciło uwagę, że synowie byłej pani premier pojawiali się już wcześniej w telewizji za sprawą Telewizji Polskiej czy TV Trwam. To właśnie TVP miało transmitować na żywo mszę w Przecieszynie. Z kolei stacja Tadeusza Rydzyka transmitowała pierwszą mszę, jaką odprawiał Tymoteusz Szydło na Jasnej Górze.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nawet 200 tys. Polaków wyleci NA BRUK! Ty także możesz
  2. Nie żyje legendarny aktor. Kochały go miliony
  3. Przez rok w kilka osób regularnie gwałcili 15-latkę. Kiedy wyznała prawdę o swoim cierpieniu, wydarzyło się najgorsze
  4. Nieoczekiwane wiadomości o córce Anny Przybylskiej. Jej ojciec podjął kluczową decyzję
  5. Wielu Polaków było wstrząśniętych jej walką o życie. Niestety 5-letnia Hania nie żyje

Źródło: Radiozet

Następny artykuł