Syn Beaty Szydło został przeniesiony do innej parafii. Szokujące doniesienia o księdzu

Syn Beaty Szydło został przeniesiony do innej parafii. Szokujące doniesienia o księdzu Źródło: Wikimedia Commons/Piotr Tracz

Beata Szydło na pewno zastanawia się teraz nad przeszłością swojego syna. Według najnowszych, szokujących informacji, ma zostać przeniesiony do innej parafii.

Beata Szydło, jako osoba bardzo religijna, musi być bardzo dumna ze swojego syna - Tymoteusza. Niewiele osób o tym wie, ale syn posłanki Prawa i Sprawiedliwości w 2017 roku przyjął święcenia i obecnie jest księdzem. Jak podaje jego diecezja - niedługo zostanie jednak niespodziewanie przeniesiony do innej parafii. Szokujące doniesienia natychmiast obiegły całą Polskę. 

Beata Szydło na pewno pęka z dumy. Zawrotna kariera duchownego

Trzy lata temu, 27 maja, ksiądz Tymoteusz Szydło przyjął święcenia w katedrze św. Mikołaja w Bielsku-Białej. Pierwszą mszę świętą odprawił w rodzinnym mieście - Przecieszynie, w kościele Matki Bożej Częstochowskiej. Następnie został przydzielony do parafii w Buczkowicach na Śląsku. Wcześniej był diakonem w osieckiej parafii świętego Andrzeja. W małej wspólnocie spędził aż dwa lata i zdobył przez ten czas zaufanie parafian. Oprócz standardowych obowiązków księdza, czyli odprawiania mszy, udzielania sakramentów i spowiadania, ksiądz Szydło angażował się również w inne inicjatywy na rzecz parafii.

Duchowny Tymoteusz animował scholę (chórek) dziecięcą, oraz zajmował się przygotowywaniem programu artystycznego 1 czerwca, z okazji dnia dziecka. Wiadomo, że syn Beaty Szydło dużo pracował z dziećmi i podobno miał z nimi bardzo dobry kontakt, czym zyskał powszechną sympatię wiernych. 

Syn Beaty Szydło zostaje przeniesiony do innej parafii. Utajnione powody podjęcia decyzji

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak podała strona internetowa diecezji bielsko-żywieckiej, ksiądz Tymoteusz Szydło, razem z 70 innymi duchownymi, zostanie niespodziewanie przeniesiony do innej parafii. Syn europarlamentarzystki trafi do parafii św. Maksymiliana Maria Kolbego w Oświęcimiu - miejscowości wyjątkowo ważnej dla polskiej historii, bo tam znajduje się także obóz koncentracyjny Auschwitz. Właśnie w tym obozie zginął patron kościoła, w którym pracować będzie ksiądz Tymoteusz.

Diecezja nie podała dokładnych informacji, dlaczego syn Beaty Szydło został przeniesiony do innej parafii, podobnie jak nie poinformowała o powodach przeniesienia pozostałych 69 księży, lecz wiadomość ta szybko obiegła wszystkie polskie media. Szokujące doniesienia o księdzu z pewnością nie ucieszyły również samej polityk, która teraz może nieco rzadziej widywać się ze swoim ukochanym synem. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tragiczne informacje TVN z samego rana. Nie żyje 39 osób
  2. Chcesz szybko schudnąć przed urlopem? Koniecznie unikaj tych sposobów, możesz zniszczyć swój organizm!
  3. Alert pogodowy z samego rana! W Polskę uderzą zapowiadane od dawna, potężne nawałnice
  4. Ujawniono nowy motyw zabójstwa 10-letniej Kristiny. Aż odbiera mowę

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News