Beata Szydło pogrążyła się w smutku
YouTube Telewizja Republika
Irmina Jach - 12 Października 2020

Beata Szydło pogrążona w smutku. Poruszające słowa, przeżyła prawdziwy dramat

Beata Szydło pogrążyła się w głębokim smutku. W jej życiu doszło do tragedii, która na zawsze wpłynęła na jego dalszy przebieg. Była premier przeżyła prawdziwy dramat. Ostatnio, ku zaskoczeniu wszystkich, zdecydowała się podzielić swoimi uczuciami z użytkownikami mediów społecznościowych. Jej słowa wzbudziły wiele różnorakich reakcji.

Beata Szydło raczej stroni od ujawniania kulisów swojego życia prywatnego w internecie. Rzadko wypowiada się na temat swojej rodziny i przyjaciół, szczególnie chroniąc intymności swojego syna, który niedawno zrezygnował z posługi kapłańskiej. Tym razem była premier postanowiła jednak zrobić wyjątek i odpowiedzieć o stracie, którą przeżyła. Smutek okazał się silniejszy, potrzebowała podzielić się rozpaczą z innymi.

Polacy dowiedzieli się z samego rana. Szef Kancelarii premiera przekazał bardzo złą wiadomość dla seniorówPolacy dowiedzieli się z samego rana. Szef Kancelarii premiera przekazał bardzo złą wiadomość dla seniorówCzytaj dalej

Beata Szydło przeżyła dramat, padły smutne słowa

Beata Szydło przeżywa bardzo trudny okres. Wróciły do niej wspomnienia wstrząsającego dramatu, który rozegrał się przed rokiem. Była premier straciła wówczas osobę, która była dla niej szczególnie bliska. Słowa, które zdecydowała się wypowiedzieć, są bardzo szczere i wzruszające. Nie da się nie zauważyć, że działaczka polityczna przeżywa naprawdę trudne chwile, a jej dni wypełnione są żalem i nostalgią. Powodem jej smutku jest rocznica śmierci profesora Jana Szyszki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

ŚlubTeściowa dała zięciowi na ślubie karteczkę. Kiedy umarła, zdradził żonie jej zapierającą dech treśćCzytaj dalej

Działacz przez trzy lata sprawował urząd ministra środowiska w rządzie Beaty Szydło. Funkcję utracił w momencie, w którym dotychczasowa premier została zastąpiona przez Mateusza Morawieckiego. W październiku ubiegłego roku media obiegła informacja o nagłej śmierci polityka, który jeszcze kilka dni wcześniej był aktywny zawodowo. Mimo że od tragicznego wydarzenia minął rok, pracownicy rządu nadal nie mogą pogodzić się z odejściem swojego przyjaciela i współpracownika. Świadczą o tym słowa, które była premier udostępniła na swoim Twitterze.

Dzisiaj grzeje:

1. Profesor wprost przyznał, ile jeszcze potrwa epidemia. Nie ukrywał fatalnych wiadomości

2. Uczniowie natychmiast odesłani na naukę zdalną. Nie było innego wyjścia, nauczyciele WF-u mają koronawirusa

3. Niewiarygodne, ile na swoim zwycięstwie zarobiła Iga Świątek. Kwota trudna do wyobrażenia

- Profesor Jan Szyszko był ministrem mojego rządu. Było dla mnie wielkim zaszczytem móc z nim pracować. To między innymi dzięki jego zaangażowaniu zostało podpisane porozumienie paryskie, które dawało nadzieję na mądry kompromis klimatyczny. Bardzo teraz profesora brakuje - napisała Beata Szydło w mediach społecznościowych.

Komentarze, które pojawiły się pod wpisem europosłanki, nie są pozytywne. Wielu internautów, nawet w tak trudnej sytuacji, nie powstrzymało się od gorzkich słów. Współczujecie Beacie Szydło tej straty?

Najlepsze newsy dnia:

  1. "Pytanie na śniadanie" przebiło całkowicie "Dzień dobry TVN". Przykry nokaut dla konkurencji czy inna przyczyna?
  2. Tak mieszka Justyna Żyła. Jej dom za blisko milion złotych robi ogromne wrażenie (FOTO)
  3. Wszystko poszło na żywo w Polsacie. Polacy dowiedzieli się właśnie, co ma wydarzyć się za kilka tygodni
  4. Właśnie wykryto nowe, ogromne ognisko zakażeń w Polsce. Bardzo przykre informacje
  5. Lekarz odmówił umierającemu pacjentowi pomocy. Skandal i olbrzymia afera w polskim szpitalu
  6. Najprostszy, najszybszy, najpyszniejszy, najtańszy przepis na pieczenie chleba domowego. Mięciutki w środku z niebywale chrupiącą skórką

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News