Beata Szydło jak królowa Elżbieta? Obie mają słabość do pewnej części garderoby

Beata Szydło jak królowa Elżbieta? Obie mają słabość do pewnej części garderoby Źródło: screen shot z youtube.com/Telewizja Republika

Beata Szydło słynie w Polsce ze swojego umiłowania do części garderoby, którą uwielbia także brytyjska monarchini. Choć obie noszą ją z klasą i elegancją, tylko jedna z nich robi to w prawidłowy sposób. Nie zgadniecie która.

Beata Szydło zawsze jest ubrana bardzo elegancko, niczym pierwsza dama lub nawet lepiej - niczym królowa Elżbieta II. Tak, jak wspomniana monarchini, była premier RP swoje stylizacje przyozdabia bardzo skromnie, ale za to niezwykle gustownie. Choć niekoniecznie musi zdawać sobie z tego sprawę, to robi to zgodnie z zasadami etykiety i savoir-vivre'u, jaki panuje na królewskim dworze. W przeciwieństwie do królowej Elżbiety II, choć to ona powinna przecież świecić tutaj przykładem.

Beata Szydło niczym królowa Elżbieta II

Królowa Elżbieta II wybiera zawsze takie kreacje, które dodają jej powagi. Monarchini zawsze zwraca na siebie uwagę stylizacjami, które przygotowują dla niej dworscy projektanci - często ze znanymi na cały świat nazwiskami. Jej ubrania nie są szokujące, ale za to bardzo gustowne i to jest kluczem do sukcesu. Między innymi dzięki nim Elżbieta II jest ikoną Wielkiej Brytanii od lat i wszystko wskazuje na to, że pozostanie nią długo, nawet po swojej śmierci.

W skład biżuterii monarchini wchodzi broszka, która jest przez nią uwielbianym elementem i często stosowanym dodatkiem. Zwykle jest to broszka Brygady Gwardii, którą Elżbieta II bardzo sobie upodobała. Nic dziwnego, bowiem jak informuje "Wirtualna Polska" jest to prezent od jej babci. Według zasad brytyjskiego dworu Elżbieta II powinna za każdym razem nosić inną broszkę. Powtarzalność jest tutaj swego rodzaju "faux pas". Z jakiegoś powodu Elżbieta II przy ważnych uroczystościach ma na sobie jednak zawsze broszkę Brygady Gwardii.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak się okazuje, nieświadomi naśladowcy Elżbiety II są wśród polskich polityków. Była premier Beata Szydło słynie z tego, że przy ważnych okazjach, a także podczas konferencji prasowych i w trakcie wystąpień publicznych podziwiać możemy jej różnorodne broszki, które dumnie przypięte ma zawsze z przodu swojej marynarki. Co ciekawe - za każdym razem jest to inna broszka. Wygląda więc na to, że premier Szydło nieświadomie stosuje etykietę brytyjskiego dworu, co zauważyli spostrzegawczy internauci.

Fot. screen shots z Youtube/Telewizja Republika 

Fot. screen shot z Youtube/CBC News 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znany polski artysta ma raka! Jego córka w przerażających słowach powiedziała o stanie ojca
  2. Cała PRAWDA o rodzinie Mateusza Morawieckiego. Internautom opadły szczęki, gdy to zobaczyli. Nie pozbieracie się po tym
  3. Krystyna Pawłowicz odpaliła się jak petarda. Publicznie zbeształa ministra tak, że zapamięta to do końca życia
  4. Dramatyczne wyznanie Rodowicz. Mieszkała w koszmarnych warunkach, jak zwykły człowiek, a była już gwiazdą
  5. Cała wieś broni księdza oskarżonego o molestowanie 9-latki. "Fajny chłop, pożartował"
  6. Zawalił się dach XII-wiecznego kościoła Notre-Dame-de-la-Tour. W środku było 150 parafian

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News