Burza komentarzy po oświadczeniu syna Beaty Szydło. Niektóre są tak ostre, że odbiera mowę

Burza komentarzy po oświadczeniu syna Beaty Szydło. Niektóre są tak ostre, że odbiera mowę Źródło: youtube.com/Oświęcim Online

Beata Szydło w ostatnim czasie nie ma dobrej prasy. Wszystko z powodu jej syna, który zdecydował się na zaskakujący krok. Po jego dzisiejszym oświadczeniu wylała się lawina niepochlebnych komentarzy.

Beata Szydło ma ostatnio sporo zmartwień związanych ze swoim synem. Tymoteusz Szydło od dłuższego czasu znajdował się na przedłużającym się urlopie kapłańskim, a na jego temat pojawiło się mnóstwo niepokojących plotek. Dzisiaj syn byłej premier postanowił wydać oficjalne oświadczenie na temat całej sprawy. Opinia internautów jest druzgocąca. 

Beata Szydło atakowana przy okazji oświadczenia syna

Przypomnijmy, że Tymoteusz Szydło jest księdzem, który w ostatnim czasie zdecydował się na urlop kapłański. Decyzja syna byłej premier wywołała lawinę plotek na ten temat. Niektórzy nawet zaczęli spekulować czy młody Szydło nie spodziewa się potomka. Prawnik rodziny szybko zdementował te rewelacje. Beata Szydło nie zostanie po raz kolejny babcią. 

Tymoteusz postanowił w końcu rozwiać wszelkie wątpliwości i wydać dzisiaj oświadczenie, w którym wyjaśnił swoją decyzję o urlopie kapłańskim. Przy okazji zaszokował wszystkich, ponieważ zamierza zrezygnować z bycia księdzem.

- Obecnie moja reputacja jako księdza jest zdruzgotana przez plotki i domysły. Z bólem stwierdzam też, że nie udało mi się pokonać kryzysu wiary i powołania - wyznaje syn Beaty Szydło. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci są bezlitośni dla Tymoteusza Szydło 

Beata Szydło nie zabrała do tej pory głosu w sprawie swojego syna, ale decyzja i oświadczenie syna byłej premier jest szeroko komentowane przez opinię publiczną. Większość głosów jest mocno nieprzychylnych. Internauci wypominają byłej premier, że święcenia kapłańskie jej syna były zrobione na pokaz i przez to młody Szydło nie uniósł presji. 

Dzisiaj grzeje: 1. Syn brutalnie gwałcił matkę. Zgotował jej piekło, nie czuje się winny
2. Tomasz Lis pilnie przewieziony do szpitala, jego stan jest poważny. Wylądował na oddziale intensywnej terapii

Plotki, które zostały zdementowane przez prawnika rodziny również mają wpływ na ogólny obraz sytuacji. Nie wszyscy wierzą w utrzymanie celibatu przez Tymoteusza Szydło. Komentarze są bardzo ostre, niektóre mocno niesprawiedliwe. To bardzo ciężki czas dla całej rodziny byłej premier. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowe informacje ws. Tomasza Lisa. "Jego stan jest ciężki"
  2. Biedronka ogłasza nowe godziny. Ważne zmiany dla klientów
  3. Nie żyje 14-letnia gwiazda. Chłopiec zagrał w słynnym serialu
  4. Sytuacja wygląda bardzo groźnie. Ogromna awaria w centrum Polski
  5. Przełomowe informacje, Agnieszka Woźniak Starak przerywa milczenie. Zrobiła relacje na żywo

Źródło: onet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News