Beata Szydło może być zaskoczona, że sąsiedzi zdecydowali się rozmawiać z prasą
Piotr Molecki East News
Agata Jaroszewska - 11 Września 2020

Rodzinny sekret Beaty Szydło wyszedł na jaw. Sąsiedzi wszystko wygadali, ciężko uwierzyć

Beata Szydło dała się poznać Polakom jako premier z ramienia Prawa i Sprawiedliwości. Chociaż jej kariera polityczna skupiła się obecnie na pracy w Parlamencie Europejskim, to rewelacje na temat byłej premier wciąż wzbudzają nad Wisłą spore poruszenie. Chociaż sama Beata Szydło jak najbardziej stara się unikać rozmów na temat jej życia prywatnego, to nie wszyscy z otoczenia polityczki podzielają tę taktykę. Sąsiedzi zdecydowali się zabrać głos.

Beata Szydło po upuszczeniu fotela Prezesa Rady Ministrów zniknęła nieco z pierwszych stron gazet. Niemniej jej rodzina nie przestaje zaskakiwać, a kolejne doniesienia na temat rodziny Szydło są zaskakujące. Tym razem to nie syn Tymoteusz znalazł się w centrum zainteresowania. Chodzi o męża byłej premier.

Tomasz Komenda ogłosił radosną nowinęTomasz Komenda ogłosił radosną nowinę. Nikt nie spodziewał się lepszych wieściCzytaj dalej

Beata Szydło w oczach sąsiadów, zdradzili co sądzą o jej rodzinie

Beata Szydło pojawia się w mediach głównie w kontekście kontrowersyjnych wypowiedzi w ramach decyzji podejmowanych przez Prawo i Sprawiedliwość. Partia byłej premier wielokrotnie na rodzimej scenie politycznej oraz na arenie międzynarodowej potrafiła podzielić się tezą światopoglądową komentowaną przez większość agencji prasowych skupionych wokół PE. Przez długi czas komentowano chęci objęcia przez nią ważnej fotela przewodniczącej komisji zatrudnienia i spraw socjalnych. Ostatecznie do tego nie doszło, a Beata Szydło potraktowała to jako polityczna zemsta. Tym razem SuperExpress dotarł do sąsiadów byłej premier, a ci - odwrotnie niż sama zainteresowana - zdecydowali się na zdradzenie jej sekretu rodzinnego.

DALSZA CZĘŚĆ TESKTU POD GALERIĄ:

Polacy wśród ofiar zamachu na WTCWśród ofiar byli Polacy, nieprawdopodobna tragedia rodzin. Dziś mija 19 lat od zamachu na WTCCzytaj dalej

Od wielu lat mieszka w jednej miejscowości, sąsiedzi wyznali prawdę

Beata Szydło praktycznie nigdy nie wypowiada się na tematy prywatne. Sąsiedzi zdają się niezbyt przejmować tą decyzją i zdecydowali się na udzielenie wywiadu dziennikarzom, którzy zapukali do ich drzwi. Była premier od lat mieszka w miejscowości o nazwie Przecieszyn. 33 lata temu wstąpiła w związek małżeński i szczęśliwie w nim trwa. Edward Szydło, mąż polityczki, unika blasku fleszy, a nieco informacji na temat mężczyzny przekazali sąsiedzi.

- Uczniem był bardzo dobrym, starsi pamiętają, że uchodził za bardzo inteligentnego ucznia - mówiła dyrektor szkoły, gdzie uczył się, a potem nauczał Edward Szydło. Beata Szydło na swoim stanowisku musiała wykazać się ogromnym opanowaniem, jednak jak się okazuje to właśnie jej mąż jest prawdziwą ostoją spokoju.

Dzisiaj grzeje:

1. Tomasz Komenda spojrzał w kamerę i powiedział słowa do ojca zgwałconej i zabitej dziewczyny. Wszyscy je zapamiętają

2. Tragiczny wypadek. Samochód osobowy z impetem wjechał pod ciężarówkę. Zginęła jedna osoba

3. Tysiące osób w żałobie, nie żyje zasłużony Polak. Przedwczesna śmierć przekreśliła wiele planów

Sąsiedzi zdradzili jaki jest mąż byłej premier

W opinii sąsiadów Edward Szydło to wspaniały człowiek. Beata Szydło może być dumna z ukochanego, który uchodzi za człowieka, który swoją pasją do historii potrafi zarazić każdego. Jako nauczyciel mający wpływ na młodych ludzi, ta cecha jest naprawdę pożądana. Życzymy wszystkim, aby właśnie tak wyglądały ich sekrety rodzinne.

Najlepsze newsy dnia:

  1. "Wiadomości" TVP znów bezstronnie? Promują Kurskiego, mocne słowa na wizji: "My nie jesteśmy, aby się cokolwiek opłacało"
  2. Chińska rakieta spadła nieopodal szkoły. Po wybuchu wyzwoliła kłęby toksycznego dymu [wideo]
  3. Dramatyczne sceny w Warszawie, słychać było przejmujące krzyki. Znany artysta błagał o pomoc
  4. Już dziś wieczorem Polsat pokaże megahit, miliony Polaków zasiądą przed telewizorami. TVP i TVN zostaną zdeklasowane
  5. Polsat przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje wybitny polski aktor
  6. Kwota emerytury Jolanty Kwaśniewskiej zdumiewa. Nauczyła Polaków jeść bezę

KobietaW ostatnich miesiącach mocno przytyła, uskarżała się na wzdęcia. Kiedy lekarze zobaczyli ogromny brzuch kobiety, natychmiast zainterweniowaliCzytaj dalej

Źródło: SuperExpress

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News