Zaskakujące doniesienia dot. wypadku Beaty Szydło. Media: nagranie mogło zostać sfabrykowane

Zaskakujące doniesienia dot. wypadku Beaty Szydło. Media: nagranie mogło zostać sfabrykowane Źródło: Wikipedia/P. Tracz / KPRM

Beata Szydło wzięła udział w wypadku prawie trzy lata temu. Do dziś toczy się postępowanie w sprawie sprawcy zdarzenia. Jak donoszą media nagranie, które trafiło na listę dowodową mogło zostać sfabrykowane.

Beata Szydło, zajmując jeszcze urząd premiera, wzięła udział w wypadku samochodowym. Kolumna, w której podróżowała, zderzyła się z samochodem powadzonym przez 21-letniego kierowcę seicento Sebastiana K., wskutek czego auto z premier uderzyło w drzewo, a ona sama musiała spędzić kilka dni pod opieką lekarzy w szpitalu

Zdarzenie miało miejsce 10 lutego 2017 roku i chociaż od wypadku minęło tyle czasu to nadal trwa w tej sprawie postępowanie, a jak donoszą media, nagranie z monitoringu, które jest dowodem w sprawie najprawdopodobniej zostało sfabrykowane. 

Beata Szydło na monitoringu

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dziennikarze Wirtualnej Polski doszukali się przekrętu w sprawie nagrania i złożyli wniosek do sądu, gdzie toczy się postępowanie przeciw Sebastianowi K. Okazuje się, że nagranie mogło zostać zmienione, a wypadek w rzeczywistości wyglądał zupełnie inaczej, niż widać na filmie.

- Po analizie obrazu okazuje się, że samochody rządowe początkowo poruszają się, by przez kilka ujęć stać w miejscu. Po chwili znowu jednak ruszają. Taka sytuacja powtarza się kilka razy, podczas gdy wszystkie pozostałe obrazy w tym czasie są w ruchu. Ktoś mógł zrobić to celowo, by można było poinformować, że samochody Biura Ochrony Rządu poruszały się z dozwoloną prędkością - stwierdził ekspert.

Najprawdopodobniej taśmy z nagraniem zostały pocięte i w puste miejsca zostały wklejone ujęcia, które już były pokazane na filmie. Adwokat oskarżonego w sprawie domaga się analizy nagrania pod kątem możliwej fabrykacji. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiany bohater "M jak Miłość". Fani są zrozpaczeni
2. Smutne informacje o mamie brutalnie zamordowanej 10-letniej Kristiny. Nie jest dobrze

Informator Wirtualnej Polski podaje, że na nagraniu mogło dojść nawet do kilkunastu podmianek klatek, tak aby obraz pokazywał co innego, niż wydarzyło się w rzeczywistości. Jeżeli nagranie zostało sfabrykowane będzie to już drugi przypadek kiedy coś złego dzieje się z dowodami w prowadzonej sprawie. Nie tak dawno uległy zniszczeniu dwie płyty przedstawiające zdarzenie z udziałem Beaty Szydło.

Najlepsze newsy dnia:

  1. PiS zapowiedział OLBRZYMIE zmiany w zakazie handlu w niedzielę. Wejdą już niedługo
  2. Karel Gott nie żyje. Na jaw wychodzą przerażające szczegóły
  3. Planujesz zakupy w Biedronce? Lepiej uważaj, bo możesz dostać bardzo wysoki mandat
  4. Słowa Rydzyka o grzechu odbiły się już echem w całej Polsce. Teraz to dopiero dolał oliwy do ognia
  5. 2 miesiące po tragedii Agnieszka Woźniak-Starak szczerze o śmierci męża. Jej słowa rozdzierają serce

źródło: wp 

Następny artykuł